Baxa (ODS): Rezignace ministra kultury byla jediným možným řešením

16.05.2019 6:34 | Zprávy
autor: PV

Komentář na facebookovém profilu k rezignaci ministra kultury Antonína Staňka.

Baxa (ODS): Rezignace ministra kultury byla jediným možným řešením
Foto: Redakce
Popisek: Martin Baxa (ODS)

Rezignace ministra kultury Staňka se stala jediným možným řešením stavu v rezortu kultury, i když bohužel přichází později, než by bylo na místě. Odcházející ministr Antonín Staněk totiž celým svým působením dokazoval, že české kultuře nerozumí, nemá k ní vztah a ministrem se nikdy stát neměl. Kontroverzní a nedostatečně zdůvodněné odvolání ředitelů Národní galerie i Muzea umění Olomouc bylo jen vyvrcholením jeho neúspěšného ministrování, během kterého se například i „náhodou“ ocitl na křtinách knihy Miroslava Grebeníčka.

Musíme nyní věřit, že sociální demokracie Staňkova nástupce tentokrát nevybere podle vnitrostranických poměrů, ale podle skutečné odbornosti.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Jaroslav Foldyna byl položen dotaz

Mocní

Koho považujete za mocné, koho za zlo a koho a jak bychom měli porazit? Podle mě mocní měli moc vždy a ne že by ji nezneužívali. Zajímá mě, ale jak konkrétně jste myslel ten váš komentář v kontextu dnešní doby.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

David (SPD): Trump zase jednou slavně zvítězil

12:06 David (SPD): Trump zase jednou slavně zvítězil

Reakce na svém veřejném facebookovém profilu na Trumpovo vyhlášení vítězství nad Íránem