Běhounek (ČSSD): Co bude následovat? Otázka platby, tlak na pojišťovny. O to jde!

18.06.2021 16:02 | Zprávy

Projev na 104. schůzi Poslanecké sněmovny 18. června 2021 k vládnímu návrhu zákona, kterým se mění zákon č. 48/1997 Sb., o veřejném zdravotním pojištění a o změně a doplnění některých souvisejících zákonů, ve znění pozdějších předpisů, a některé další zákony

Běhounek (ČSSD): Co bude následovat? Otázka platby, tlak na pojišťovny. O to jde!
Foto: Archiv ČSSD
Popisek: Jiří Běhounek

Děkuji za slovo, pane místopředsedo. Představitelé vlády, kolegyně a kolegové, pikantní je, že tady diskutujeme odborné záležitosti, některé záležitosti jsem tady uslyšel pětkrát. Víte, o co se tam jedná? Jedná se tam o umožnění poporodní péče v domácím prostředí bez indikací lékaře. Co bude následovat? Otázka platby, tlak na pojišťovny. Takže budeme všechny ostatní činnosti, které tímto způsobem půjdou v sociální službách, zdravotnictví, taky dávat do zákona? O tohle tam jde! (Zvýšeným hlasem.) (Potlesk v sále.)

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: PV

Jaroslav Komínek byl položen dotaz

Máte pro svá tvrzení o zlodějích nějaké důkazy?

Tvrdíte - Fialova zlodějská banda. Kdo přesně a jaké proto máte důkazy? Netvrdím, že v ODS nedochází třeba ke korupci, ale v jaké straně u nás k ní nedochází?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Mašek (ANO): Střelba na FF UK? Rakušan a vedení policie? Ti to celé přikryli

6:14 Mašek (ANO): Střelba na FF UK? Rakušan a vedení policie? Ti to celé přikryli

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k vyšetření střelby na FF UK.