Beitl (ODS): Nejenom Rusko, ale i česká vláda hraje s českými občany zpravodajskou hru

21.05.2021 18:00 | Zprávy
autor: PV

Česká vláda hraje hru na řešení krize, přitom nepožádala o koordinovaný postup další země.

Beitl (ODS): Nejenom Rusko, ale i česká vláda hraje s českými občany zpravodajskou hru
Foto: archiv politika
Popisek: poslanec Parlamentu ČR Petr Beitl (ODS)

Podle posledních zpráv česká vláda nepožádala evropské partnery o koordinovaný postup při vypovězení ruských diplomatů. Uvedl to šéf unijní diplomacie Josep Borrell.

„Děkuji všem představitelům zahraničních států, kteří v posledních hodinách podpořili ČR. Je neuvěřitelné, že česká vláda NEPOŽÁDALA země EU o koordinovanou reakci na informace o ruském vměšování na našem území. Je to selhání. Tato situace vyžaduje rychlou diplomatickou akci – informování a zapojení spojenců je naprosto zásadní,“ uvedl Petr Fiala, předseda ODS.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

JUDr. Jindřich Rajchl byl položen dotaz

Proč by nemohla vzniknout jakákoliv neziskovka?

Ať si vznikají, když na to nebude přispívat stát. Podle mě ten by měl přispívat jen ty, co pomáhají třeba nemocným nebo v sociální oblasti, nebo třeba i zvířatům. Nevím tak, zda je potřeba nějaký zákon? Nestačí, když si stát prověří, komu peníze dá? Dělá to nyní? Nebo na to nemá nástroje?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Vích (SPD): Svět bez garancí - Hormuz, válka a nutnost spoléhat se na sebe.

9:15 Vích (SPD): Svět bez garancí - Hormuz, válka a nutnost spoléhat se na sebe.

Napětí mezi Íránem, USA a Izraelem se v posledních dnech proměnilo v otevřený ozbrojený konflikt.