Beitl (ODS): Posílání do karantény je formální, kontrola neexistuje

11.02.2021 15:27 | Zprávy
autor: PV

Projev na 83. schůzi Poslanecké sněmovny 11. února 2021 k návrhu zákona o mimořádném příspěvku zaměstnanci při nařízené karanténě

Beitl (ODS): Posílání do karantény je formální, kontrola neexistuje
Foto: archiv politika
Popisek: poslanec Parlamentu ČR Petr Beitl (ODS)

Vážený pane předsedající, vážené dámy, vážení pánové,

mně tahle diskuse připadá trošku jako debata o karenční době. Karenční doba je taky takový na první pohled velmi pozitivní krok, ale když znáte situaci a dokážete odkrýt pokličku, jak pak ta situace vypadá v praxi a jaké zatížení systému a podnikatelů znamená, že na tom nic moc pozitivního není.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Nemá snad pravdu?

Belgický podnikatel a bývalý lobbista Frédéric Baldan, který kvůli kritice Ursuly von der Leyenové na několik měsíců přišel o přístup ke svým penězům, varuje, že se EU mění v totalitní stát, který chce ovládat veškeré aspekty našich životů. Toho podnikatele nemám, ale také mám dojem, že nás chce EU ...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Farský (STAN): Ztráta důvěry v nejlepší média veřejné služby

15:01 Farský (STAN): Ztráta důvěry v nejlepší média veřejné služby

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu ke změně financování veřejnoprávních médií.