Bellu (ODS): Stát ani města tady nejsou od toho, aby šikanovaly majitele domů

27.07.2017 16:58 | Zprávy
autor: PV

Komentář Alexandera Bellu na Facebooku

Bellu (ODS): Stát ani města tady nejsou od toho, aby šikanovaly majitele domů
Foto: Alexander Bellu
Popisek: Alexander Bellu

Stát ani města tady nejsou od toho, aby šikanovaly majitele domů. Faktem však je, že neobydlené domy a prázdné byty (a to často i v centru Prahy) jsou problém.

A často za něj můžou právě státní orgány, protože stavební a památkové odbory, hygiena, hasiči a další dnes mají často protichůdné požadavky a stavební řízení se tak táhne neúměrně dlouho. A to ani nemluvím o zbytečně složitých stavebních předpisech a zákonech.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Mgr. Igor Červený byl položen dotaz

EU

Já teda nevím, ale vy máte dojem, že nyní v EU vše neurčují jen státy jako Německo, Francie? Možná máme právo veta, ale k čemu nám je to dobré, když nám EU diktuje vše a čím dál víc má tendenci zasahovat i do soukromí lidí? Nebo to vše se děje, protože naší zástupci v EU jsou k ničemu?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Kolář (TOP 09): Přináším trochu europesimismu

18:09 Kolář (TOP 09): Přináším trochu europesimismu

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k postupu USA vůči státům Evropské unie