Bělobrádek (KDU-ČSL): Vybral jsem si profesionálku

05.01.2016 14:30 | Zprávy

Novou náměstkyní vicepremiéra Pavla Bělobrádka se stala Lucie Orgoníková

Bělobrádek (KDU-ČSL): Vybral jsem si profesionálku
Foto: Hans Štembera
Popisek: Pavel Bělobrádek

Do Sekce místopředsedy vlády pro vědu, výzkum a inovace Pavla Bělobrádka nastoupila k dnešnímu dni na pozici náměstkyně člena vlády Lucie Orgoníková (ČSSD).

"Lucii Orgoníkovou jsem si vybral jako profesionálku. Mimo jiné působila jako vrchní ředitelka kabinetu ministra školství, což je resort, který má významné kompetence v oblasti vědy a výzkumu. Zkušenosti a kontakty Lucie Orgoníkové se mi proto budou hodit," uvedl vicepremiér Pavel Bělobrádek.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: PV

Mgr. et Mgr. Jakub Michálek byl položen dotaz

Zajímalo by mě, s kým byste případně šli do koalice?

Protože teď všechny vaše koaliční partnery dost ostře kritizujte. Hlavně STAN a ODS. Zajímá mě, zda jsou pro vás přijatelní jako koaliční partneři? Protože jestli ne, tak s kým jiným byste do koalice šli? Nebo jste usoudili, že bude jen opoziční stranou, jako třeba SPD, které to evidentně vyhovuje?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Konečná (KSČM): Chápu, že mají vládní papaláši osypky

4:31 Konečná (KSČM): Chápu, že mají vládní papaláši osypky

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k rozhovoru na iDnes.cz o volebním programu