Benda (ODS): Věříme, že stížnost na EET bude rozhodnuta před účinností zákona

27.05.2016 16:15 | Zprávy
autor: PV

Komentář Marka Bendy k rozhodnutí Ústavního soudu:

Benda (ODS): Věříme, že stížnost na EET bude rozhodnuta před účinností zákona
Foto: Hans Štembera
Popisek: Marek Benda

Ústavní soud odmítl naše stížnosti na jednání Sněmovny s tím, že není oprávněn zasahovat do vnitřního chodu komor Parlamentu.

V znovu podané stížnosti 41 poslanců na EET jsou všechny naše výhrady znovu uplatněny a doplněny právě návrhem na zrušení zákona, který zde Ústavnímu soudu chyběl. Doufáme, že tam proces bude meritorně přezkoumán a shledán nepřijatelným.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Mgr. Libor Vondráček byl položen dotaz

Co s tím hodláte dělat?

https://www.parlamentnilisty.cz/politika/politici-volicum/Svobodni-Tajne-nakupy-za-penize-danovych-poplatniku-792807 Souhlasím s vámi, ale má někdo šanci něco změnit? Je pravda, že si ta komise dělá pořád co chce a mám dojem, že nikdo nemá šanci to vlastně ovlivnit.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Ministryně Schillerová: Kratom je jen další neřest

10:17 Ministryně Schillerová: Kratom je jen další neřest

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k novému zákonu Lex kratom