Benešík (KDU-ČSL): Násilí na Ukrajině musí skončit

19.02.2014 16:36 | Zprávy
autor: kdu.cz

Ukrajina má za sebou noc, ve které zemřelo na obou stranách kolem 25 lidí.

Benešík (KDU-ČSL): Násilí na Ukrajině musí skončit
Foto: KDU-ČSL
Popisek: Logo KDU-ČSL

„Není možné, aby v Evropě umírali demonstranti po desítkách,“ říká předseda Výboru pro Evropské záležitosti Ondřej Benešík a dodává: „Olympijské hry končí. Velmi se obávám, že po konci her nebude ukrajinská vláda s Ruskem v zádech brát ohledy již vůbec na nic.“

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Ukrajina (válka na Ukrajině)

Zprávy z bojiště jsou v reálném čase těžko ověřitelné, ať již pocházejí z jakékoliv strany konfliktu. Obě válčící strany z pochopitelných důvodů mohou vypouštět zcela, nebo částečně nepravdivé (zavádějící) informace.

Redakční obsah PL pojednávající o tomto konfliktu naleznete na této stránce.

Mgr. Petr Macinka byl položen dotaz

Jak to je?

Musí nebo nemusí získat diplomati z Ruska získat povolení pro vstup do ČR? Prý jim stačí poslat e-mail. To jako vám nebo komu? Kdo teď o jejich vstupu do ČR rozhoduje a na základě čeho?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Decroix (ODS): Vyřešil jsi kulový, Oldo

22:14 Decroix (ODS): Vyřešil jsi kulový, Oldo

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k odvolání Martina Baxy (ODS) ze správní rady Pražské…