Birke (ČSSD): Když se chce, tak to jde

25.07.2021 19:13 | Zprávy
autor: PV

Komentář na facebookovém profilu k plánované stavbě obchvatu Náchoda

Birke (ČSSD): Když se chce, tak to jde
Foto: repro Facebook
Popisek: Starosta Náchoda Jan Birke (ČSSD)

Stavba obchvatu Náchoda se nezadržitelně blíží. Držím slovo a krok za krokem spolupracujeme se státem na přípravě. Jsem rád, že se nám povedlo vyřešit šest nejsložitějších lidských příběhů majitelů nemovitostí, které se budou bourat. Tahle je poslední z nich (více ZDE). Spousta hodin těžkých jednání a emocí, které však rozhodně vedly k férovému výsledku.

Děkuji všem, kteří teď intenzivně pracují na dokumentaci ke stavebnímu povolení, děkuji zastupitelům města Náchod, že jednomyslně tento záměr podporují a schválili řešení pro jednu z rodin, které je důkazem toho, že „když se chce, tak to jde“! V takto složitých případech je spolupráce města a státu nesmírně důležitá.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

FactChecking BETA

Faktická chyba ve zpravodajství? Pomozte nám ji opravit.

Přezkoumat

Jak omezit aktivisty?

Zdravím vás. Nevím, jestli to vidíte stejně, ale podle mě tu aktivisté všeho druhu vládnou pevnou rukou a zasahují do všeho, a to až nad míru. Ať jde o rodiny, školství, ale třeba i životní prostředí, dopravu prostě vše. Můj dotaz. Souhlasíte se mnou? A pokud ano, napadá vás řešení?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Vích (SPD): Proč dnes musíme bránit svobodu slova

9:06 Vích (SPD): Proč dnes musíme bránit svobodu slova

Svoboda slova není žádný luxus ani výsada „správných názorů“. Je to základní pilíř demokracie. Právě…