Blaha (ODS): Berme přelom roku i jako přelom v myšlení. A těšme se

31.12.2023 12:14 | Ze sítí

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k uplynulému roku.

Blaha (ODS): Berme přelom roku i jako přelom v myšlení. A těšme se
Foto: archiv starosty
Popisek: starosta Uherského Hradiště Stanislav Blaha ODS)

Milí přátelé,

je čas trochu zabilancovat, zhodnotit uplynulý rok a říct si, proč do toho příštího můžeme vykročit s hlavou vzhůru. Důvodů je naštěstí spousta!

Asi se všichni shodneme, že tento rok byl těžký. Bojovali jsme s vysokou inflací, prudkým zadlužováním státu, zdražováním potravin a v neposlední řadě také s tragickými událostmi, které nás zasáhly v předvánočním čase. I přes to všechno jsme to vždy zvládli.

Ačkoli se to z vyhrocených debat na sítích někdy nezdá, v těžkých časech umíme držet při sobě. Jsem přesvědčený, že právě to je nejdůležitější přísadou v receptu na překonání těch nejtěžších zkoušek, které život přináší.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: PV

Jaroslav Komínek byl položen dotaz

Máte pro svá tvrzení o zlodějích nějaké důkazy?

Tvrdíte - Fialova zlodějská banda. Kdo přesně a jaké proto máte důkazy? Netvrdím, že v ODS nedochází třeba ke korupci, ale v jaké straně u nás k ní nedochází?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Okamura (SPD): Dostupné bydlení, naše priorita

18:12 Okamura (SPD): Dostupné bydlení, naše priorita

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k bydlení.