Bláha (ODS): Stavba odlehčovací služby Honkova byla zahájena

28.05.2020 15:38 | Zprávy
autor: PV

Stavební technika firmy STRABAG a.s. dnes zahájila práce na odlehčovací službě Honkova.

Bláha (ODS): Stavba odlehčovací služby Honkova byla zahájena
Foto: ODS
Popisek: ODS

Stavební práce na jedné z největších investičních akcí města Hradce Králové potrvají do roku 2021. Kapacitně dosáhne budova odlehčovací služby, kterou město nechává postavit za 115,7 milionu korun včetně DPH, 35 lůžek.

„Dnes jsme byly u zahájení stavebních prací na staveništi. Zároveň jsme se zde sešli s vedením firmy a projektantem, abychom si prošli harmonogram prací a stavbu v konkrétním prostoru. Budova bude postavena do tvaru písmene V, u ní se bude nacházet parkoviště a revitalizována bude i okolní zeleň. Nejprve se začalo s demoličními pracemi na stávajícím stavebním objektu, poté bude zahájena stavba odlehčovací služby,“ říká náměstek pro oblast investic Jiří Bláha.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Nezávislost

Co se stalo s vaší nezávislostí a nestranností? Proč se najednou pasujete do lídra opozice? Jak chcete stmelovat společnost, což jste sliboval, když jste se začal dost razantně stavět na jednu stranu? Pro mě je to zklamání, i když jinak si podle mě vedete 100 krát líp než třeba Zeman

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Vích (SPD): Obrana ČR v příštích letech - méně hesel, více schopností

9:15 Vích (SPD): Obrana ČR v příštích letech - méně hesel, více schopností

Debata o obraně České republiky je často zatížena emocemi, symboly a politickými nálepkami. Přitom b…