Blažek (TOP 09): Aktuálně pracujeme na Vizi pro Mělník

20.07.2018 21:46

Společná kandidátka TOP 09 a Zelených už zná svého lídra. Do voleb ji povede Oskar Blažek, který ve svých 23 letech aspiruje na post nejmladšího mělnického starosty.

Blažek (TOP 09): Aktuálně pracujeme na Vizi pro Mělník
Foto: TOP 09
Popisek: Oskar Blažek
reklama

Do města chce přinést novou energii a naplnit tak jeho potenciál pro podnikatele i občany. TOP 09 spojila pro Mělník síly s místní organizací Zelených, ze druhého místa bude kandidovat Robert Šenk. Mladé kandidátce vyjádřil podporu také Marek Hilšer.

Oskar Blažek byl jednomyslně zvolen do čela kandidátky Spojených sil pro Mělník, důvěru získal i přes svůj relativně nízký věk: “Nestrávil jsem léta v politice a možná právě díky tomu mám v sobě pořád odhodlání Mělník rozhýbat. Postavili jsme nevyčpělou autentickou kandidátku a jdeme proti těm, kteří už na vize dávno rezignovali,” uvádí Blažek.

Právě jasně formulovaná vize je pro něj základním předpokladem pro moderní město: “Současnému vedení nelze upřít zásluhy na dobrém fungování města. Mně ale nestačí, že ráno odvezou odpadky a večer přijede autobus, potřebujeme vidět dál a klást si větší cíle. Proto aktuálně pracujeme na Vizi pro Mělník, kterou chceme s Mělničany sdílet a společně se posouvat k vytvoření toho nejlepšího místa pro život, kde budou pracovní příležitosti i bohatá kultura. My ten potenciál vidíme,” deklaruje kandidát na starostu.

Za mělnické Zelené kandiduje Robert Šenk, který vizi obohacuje o důležitost kultivace veřejného prostoru: “Moderní město pečuje o veřejná prostranství, jeho obyvatelé se zde setkávají, tráví zde svůj čas a tím přináší do města život. Takový Mělník chceme. Zasadíme se tedy o to, aby město pečovalo nejen o své lukrativní části, ale vyvíjelo i aktivity, které potěší občany.”

Kandidátku s novou energií přijel podpořit i Marek Hilšer, který se stal součástí jejich týmu na recesistickém závodu Mělnická jizerská padesátka. “Na Mělník s oblibou jezdím, jsem proto potěšen, že jsem zde mohl vyjádřit podporu projektu Spojených sil pro Mělník, kandidátce skvělých lidí, kterou vede mladý kandidát na starostu Oskar Blažek,” vyjádřil se Hilšer.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: PV
reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Macků (KDU-ČSL): Milovníky tance zveme v květnu do městské sportovní haly

20:33 Macků (KDU-ČSL): Milovníky tance zveme v květnu do městské sportovní haly

Podpora „Roztančené kostky cukru 2020“.