Blok proti islamizaci podpoří polskou blokaci hranic

06.10.2017 22:15 | Zprávy

Dne 7.dubna 2017 podpoří Blok proti islamizaci akci polských křesťanů a pomůže se zablokováním hranic česko-polských hranic proti islamizaci Evropy.

Blok proti islamizaci podpoří polskou blokaci hranic
Foto: Hans Štembera
Popisek: Blok proti islámu

"Byli jsme první, kteří symbolicky hranice zablokovali a proto nás těší, že naše myšlenka se rozšiřuje i do dalších zemí" řekla Jana Borkovcová předsedkyně spolku BPi. "Proto rádi pomůžeme s další blokádou hranic našim polským kolegům"dodala. "Schengenské hranice jsou dodnes otevřeny všem ilegálním připrchlíkům, přestože Evropská unie má plnou pusu obrany svých občanů. Stále častěji vidíme, že jen národní státy budou schopny ochránit své území a lidi. Ostatně je to jeden ze zásadních úkolů každého státu. Proto vyzveme všechny své členy a sympatizanty, aby přijeli podle svých možností na česko polskou hranici naše polské kolegy v blokádě hranic podpořit". Sdělil předseda strany Blok proti islamizaci - Obrana domova David Štěpán. 

 

Tento článek je staršího data a je dostupný pouze pro předplatitele. Předplatné můžete vyzkoušet zdarma, nebo zakoupit, zde:

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: PV

Kalousek

Dobrý den, vy na jednu stranu děkujete Kalouskovi, že stranu vybudoval, ale na druhou stranu ho odmítáte dát na kandidátku. Není to od vás tak trochu pokrytecké a neuctivé vůči němu?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Dostál (Stačilo!): Konzultace s premiérem ohledně národních zájmů v ČR vítám

8:14 Dostál (Stačilo!): Konzultace s premiérem ohledně národních zájmů v ČR vítám

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k setkání s premiérem Fialou v Kramářově vile.