Blok proti islámu požaduje vypsání referenda o vystoupení z EU

13.04.2016 9:06

Blok proti islámu dnešním dnem počínaje bude všemi prostředky usilovat o vypsání referenda o vystoupení z Evropské unie. Vzhledem k tomu, že Evropský parlament dnes, tj. 12. dubna 2016, odhlasoval tzv. povinné kvóty pro přijímání uprchlíků jednotlivými zeměmi EU a vzhledem k předchozímu totožnému stanovisku Evropské komise, požaduje BPI vypsání referenda o vystoupení České republiky z Evropské unie.

Blok proti islámu požaduje vypsání referenda o vystoupení z EU
Foto: Blok proti islámu
Popisek: Blok proti islámu

Evropská komise navíc zveřejnila svůj plán, že celá agenda azylového řízení bude přesunuta na tzv. „Kancelář pro podporu azylu“. Tímto krokem překročili bruselští byrokraté Rubikon, protože místo ochrany občanů Evropské unie a práva jednotlivých suverénních států Evropy rozhodovat o azylovém řízení, přebírá tato bruselská „cestovní kancelář“ odpovědnost za další statisíce, možná miliony, nelegálních a za peníze evropských daňových poplatníků i pololegálních azylantů z Turecka a jejich násilné rozmisťování ve všech zemích EU.

„Poté, co se EU zavázala vyplatit Turecku výkupné ve výši 5 000 000 000 Euro a navíc zavést bezvízový styk s Tureckem, což proti vůli občanů České republiky i v rozporu s usnesení Poslanecké sněmovny odsouhlasil předseda vlády Bohuslav Sobotka, nemáme jinou možnost, než zahájit kroky k vystoupení z Evropské unie. Ostatně soudím, že Evropský parlament svým dnešním rozhodnutím zardousil ideu Evropské unie,“ uvedl předseda BPI doc. Martin Konvička.

Lakonicky situaci okomentoval člen Akční rady BPI Petr Štěpánek:
„UPRCHLICKÉ KVÓTY – TOTALITY KÓTY!“

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: PV

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Pajonk (Svobodní): Nic není "zdarma", vždycky se musí najít někdo, kdo to zaplatí

6:34 Pajonk (Svobodní): Nic není "zdarma", vždycky se musí najít někdo, kdo to zaplatí

Komentář na facebookovém profilu k vládnímu návrhu obědů zdarma