Bursík: Prezident a vláda ve vztahu k Rusku selhávají

25.09.2014 21:06 | Zprávy
autor: TOP 09

Jsme přesvědčeni, že prezident a vláda ve vztahu k Rusku selhávají. Prezident zatajil existenci nezvratitelných důkazů NATO o přítomnosti ruských vojsk na Ukrajině a upřednostnil lživou informaci ruského ministra zahraničí Lavrova.

Bursík: Prezident a vláda ve vztahu k Rusku selhávají
Foto: Hans Štembera
Popisek: Martin Bursík

Proto jsme s Michaelem Kocábem a Janem Urbanem iniciovali petici www.distancujemese.cz, kterou podepsalo již více než 1 400 občanů, včetně významných osobností. Dnes jsme spolu s Karlem Schwarzenbergem představili pětibodový plán odstranění energetické závislosti ČR na Rusku. Neznám nyní důležitější téma.

Martin Bursík, kandidát TOP 09 do senátních voleb

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Rozpočet

Proč vlastně podle vás potřebujeme rozvolnit nějaká rozpočtová pravidla? Upřímně nevím, co to pořádně je, ale ani z laického pohledu mi přijde, že takové rozvolnění nepovede k úsporám ani stabilizaci financí a do budoucna se to může vymstít.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Svárovská (Zelení): Obce žádnou Turkovu „ochranu” nepotřebují

23:08 Svárovská (Zelení): Obce žádnou Turkovu „ochranu” nepotřebují

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k omezení akceleračních zón