ČSSD: Koalice Solidarita má v Praze nového člena

15.07.2022 7:33 | Tisková zpráva

Novým členem pražské koalice Solidarita je politické hnutí Budoucnost.

ČSSD: Koalice Solidarita má v Praze nového člena
Foto: ČSSD
Popisek: ČSSD

Jeho zástupci doplnili koalici České strany sociálně demokratické, Strany zelených a hnutí Idealisté. Lídryně kandidáty, bývalá ombudsmanka Anna Šabatová vidí v široké spolupráci levostředových také příležitost ke generační proměně pražské politiky.

Pro spolupředsedu Budoucnosti Filipa Hausknechta je ctí „být na kandidátce za tak inspirativní a věrohodnou osobností, jako je Anna Šabatová“. Hnutí Budoucnost chce v kampani na „balíček dočasných opatření proti vládnímu zdražování, kam patří třeba zajištění školních obědů a hromadných výletů pro školní děti zdarma“.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: PV

Nová vláda není jmenována

V tisku,kuloárech se objevují různá jména kandidátů na ministry. Který z těchto návrhů by byl pro Vás přijatelný ? děkuji

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Schillerová (ANO): Stanjura jako učedník Pavel s řetízkem u Pohlreicha

22:14 Schillerová (ANO): Stanjura jako učedník Pavel s řetízkem u Pohlreicha

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k ministru Stanjurovi.