ČSSD: Tak takhle ne!

16.01.2023 18:09 | Ze sítí
autor: PV

Reakce na facebookovém profilu na plán vlády pětikoalice na zvýšení DPH

ČSSD: Tak takhle ne!
Foto: ČSSD
Popisek: ČSSD

Vláda se chystá podpořit další vlnu zdražování. Snížení daně z příjmu pomohlo lidem především s vyššími příjmy a způsobilo díru v státním rozpočtu.

Vláda chce chybějící peníze získat zvýšením daně z přidané hodnoty. To bude v praxi znamenat nejen zdražení některých služeb a zboží, ale i léků! A to vše v situaci, kdy na většinu z nás tvrdě dopadá rapidní zdražování a dlouhodobé výpadky léčiv. Nejenže tedy nebudou léky k dostání, ale stanou se ještě větší finanční zátěží pro rodiny i seniory!

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

PhDr. Lubomír Zaorálek byl položen dotaz

Krvavé ruce

Co vím, tak za těmi krvavými rukami Beneše jsou Češi – Moravané. Tak proč se obouváte do Němců a co by měl podle vás prezident dělat? Když už, tak od zásahu je tu přeci policie. Mimochodem zaregistroval jste třeba od někoho se sudetských Němců v Brně, že by se chovali nějak špatně nebo nezákonně?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Rajchl (PRO): Prezidentčík byl nachytán při evidentní lži

19:21 Rajchl (PRO): Prezidentčík byl nachytán při evidentní lži

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu ke slovům o návštěvě šéf NATO Markem Ruttem v Praze a…