ČSSD: Výsledky primárek pro senátní obvody Ústí nad Labem a Mělník

25.03.2016 10:44

Sociální demokracie zveřejňuje další výsledky stranických primárek. Tentokrát pro senátní obvod č. 31 Ústí nad Labem a pro senátní obvod č. 28 Mělník. Pokud jde o první jmenovaný obvod, členové strany v korespondenčním hlasování potvrdili návrh OVV ČSSD Ústí nad Labem a místní organizace Velké Březno a do boje o senátorské křeslo vyslali Vítězslava Štefla. Za Mělník bude kandidovat Stanislav Huml, kterého navrhl OVV ČSSD Praha-východ.

ČSSD: Výsledky primárek pro senátní obvody Ústí nad Labem a Mělník
Foto: CSSD.cz
Popisek: Logo ČSSD

Účast na hlasování u senátního obvodu Ústí nad Labem, jehož výsledky sčítali včera dopoledne členové komise pro korespondenční hlasování, překročila 30% hranici nutnou pro platnost voleb. Volební účast činila 42,4 %. Sčítání hlasů probíhalo v souladu s pravidly, která stanovuje příslušný volební řád.

Vítězslav Štefl, který pracuje jako ředitel Střední průmyslové školy stavební a Střední odborné školy stavební a technické, získal podporu 59,3 % členů sociální demokracie, kteří se v daném senátním obvodě hlasování účastnili.

Co se týče senátního obvodu Mělník, účast na hlasování byla 33,1 % a Stanislav Huml, který pracuje jako poslanec Parlamentu ČR, získal 51,7% podporu.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: PV

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Herman (KDU-ČSL): 15. březen 1939 varuje

22:18 Herman (KDU-ČSL): 15. březen 1939 varuje

Dějiny světa jsou od nepaměti dějinami válek, následného usmiřování a budování poničených hodnot a o…