ČSSD: Výsledky primárek pro senátní obvody Ústí nad Labem a Mělník

25.03.2016 10:44

Sociální demokracie zveřejňuje další výsledky stranických primárek. Tentokrát pro senátní obvod č. 31 Ústí nad Labem a pro senátní obvod č. 28 Mělník. Pokud jde o první jmenovaný obvod, členové strany v korespondenčním hlasování potvrdili návrh OVV ČSSD Ústí nad Labem a místní organizace Velké Březno a do boje o senátorské křeslo vyslali Vítězslava Štefla. Za Mělník bude kandidovat Stanislav Huml, kterého navrhl OVV ČSSD Praha-východ.

ČSSD: Výsledky primárek pro senátní obvody Ústí nad Labem a Mělník
Foto: CSSD.cz
Popisek: Logo ČSSD

Účast na hlasování u senátního obvodu Ústí nad Labem, jehož výsledky sčítali včera dopoledne členové komise pro korespondenční hlasování, překročila 30% hranici nutnou pro platnost voleb. Volební účast činila 42,4 %. Sčítání hlasů probíhalo v souladu s pravidly, která stanovuje příslušný volební řád.

Vítězslav Štefl, který pracuje jako ředitel Střední průmyslové školy stavební a Střední odborné školy stavební a technické, získal podporu 59,3 % členů sociální demokracie, kteří se v daném senátním obvodě hlasování účastnili.

Co se týče senátního obvodu Mělník, účast na hlasování byla 33,1 % a Stanislav Huml, který pracuje jako poslanec Parlamentu ČR, získal 51,7% podporu.

Redakci PL můžete podpořit i zakoupením předplatného. Předplatitelům nezobrazujeme reklamy.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: PV

lic. Marek Novák, MBA byl položen dotaz

česká ekonomika

Dobrý den, nemám žádné ekonomické zdělání, tak spoléhám na to, že mi to vy jako odborník -našel jsem si, že se hospodářské politice věnujete vysvětlíte a hlavně nastíníte řešení, protože se bojím, že se řítíme do zkázy. Co přesně znamená, že důvěra v ekonomiku u lidí roste? Jaké to pro ni bude mít n...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Ženíšek (TOP 09): Sami nechtějí jít na frontu, ale Putina a jeho politiku neodsuzují

16:48 Ženíšek (TOP 09): Sami nechtějí jít na frontu, ale Putina a jeho politiku neodsuzují

Komentář na facebookovém profilu k ruských občanům, kteří prchli z Ruska před mobilizací.