ČSSD a ANO: Partnerství pro stabilitu a rozvoj hl. m. Prahy

03.11.2015 9:39 | Zprávy
autor: PV

Společná deklarace klubů pražských zastupitelů hnutí ANO a České strany sociálně demokratické

ČSSD a ANO: Partnerství pro stabilitu a rozvoj hl. m. Prahy
Foto: Hans Štembera
Popisek: Zastupitelé hlavního města Prahy

Preambule

Kluby ANO a ČSSD se dohodly, že budou v dalším jednání postupovat společně. Jedná se o reakci na poslední vývoj v ZHMP a postoje Trojkoalice, která opustila poslední koaliční jednání. Kluby ANO a ČSSD se shodly, že existují společné priority rozvoje Prahy a že jsou schopny tyto cíle společně naplnit. Devět priorit společného postupu je obsaženo v příloze.

9 priorit ANO a ČSSD pro Prahu

Naplňování základních potřeb města i jeho obyvatel, řešení problémů a práce na tvorbě vize udržitelného rozvoje Prahy je základním posláním a úkolem volených zástupců Pražanů. K tomu je nezbytně nutná vzájemná důvěra a efektivní spolupráce koaličních partnerů, jejímž vyústěním musí být nalezení konsenzu v klíčových oblastech a následná realizace programového prohlášení. Výše uvedené musí být vždy a za všech okolností nadřazeno osobním i stranickým zájmům. Namísto politikaření a řešení osobních animozit je nutno vrátit se urychleně k tvrdé práci ve prospěch Pražanů.

Představujeme 9 priorit, na kterých se dohodly kluby pražských zastupitelů hnutí ANO a České strany sociálně demokratické:

1) Na základě dohody o spolupráci budeme při jednání Zastupitelstva hlavního města Prahy postupovat společně ve prospěch Pražanů. V případě věcné názorové neshody bude jednání ZHMP předcházet jednání, na němž najdeme oboustranně přijatelný kompromis.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Denis​ Doksanský byl položen dotaz

Proč fandíte Orbánovi?

Mě přijde, že mu demokracie nic moc neříká a dost si ji vykládá po svém. Ani si nemyslím, že je dobrý spojenec, pokud teda nepočítám jeho spojenectví s Putinem. Mimochodem to se vám zamlouvá? A jaký je vůbec váš názor na Putina?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Zelení: Ochraňte ty, kteří pomáhají

23:08 Zelení: Ochraňte ty, kteří pomáhají

Komentář na veřejném facebookovém profilu strany k zákonu o kontrole financování neziskových organiz…