ČSSD již zahájila volební kampaň v Královéhradeckém kraji

17.08.2016 10:43 | Zprávy
autor: PV

ČSSD v Královéhradeckém kraji tiskovou konferencí zahájila volební kampaň pro krajské volby 2016. S ohledem na hrozby, kterým dnes čelíme, začínáme svou kampaň dříve, než bývalo zvykem.

ČSSD již zahájila volební kampaň v Královéhradeckém kraji
Foto: CSSD.cz
Popisek: Logo ČSSD

Čelíme snaze o převedení některých krajem zajišťovaných služeb do soukromé sféry. Jistoty, že nás vlak či autobus odveze i z odlehlých částí kraje, že bude v zimě prohrnutá a ošetřená vozovka, že nám v nemocnici zajistí ošetření bez ohledu na stav našeho konta, jsou zásadním způsobem ohroženy.

Po dvou obdobích, kdy ČSSD úspěšně spravovala náš kraj, jdeme do voleb s komplexním programem zahrnujícím všechny oblasti, které spadají pod správu kraje. V kampani budeme aktivně komunikovat ty body programu, které jsou v případě zvolení některých účelově vytvořených hnutí ohroženy.

Prvním tématem je zdravotnictví. Zde s heslem „ZDRAVÍ NENÍ ZBOŽÍ“ chceme upozornit na touhu některých podnikatelů koupit vybraná krajem spravovaná nemocniční zařízení. Vydělávat na nemoci je nemorální a absurdní. Vedle tohoto aspektu je pak důležitá otázka, jak kraj zajistí dostupnost zdravotní péče, až se soukromý majitel rozhodne nemocnici například z ekonomických důvodů přebudovat na jiný typ zařízení?

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Mgr. Vladimíra Ludková byl položen dotaz

Trefné

,,Politika se změnila v soutěž o to, kdo koho označí za většího lumpa. O budoucnosti se mluví stále méně. Návrhy se neposuzují podle jejich přínosu, ale podle toho, kdo je vyslovil. Politické strany se většinou zabetonovaly ve svých pozicích, a to samé se často stalo i s jejich členy a kandidáty. Za...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Fiala (ODS): O svobodu Motoristům nikdy nešlo

13:12 Fiala (ODS): O svobodu Motoristům nikdy nešlo

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k návštěvě dvou ministrů ze strany Motoristů na folkl…