ČSSD již zahájila volební kampaň v Královéhradeckém kraji

17.08.2016 10:43 | Zprávy
autor: PV

ČSSD v Královéhradeckém kraji tiskovou konferencí zahájila volební kampaň pro krajské volby 2016. S ohledem na hrozby, kterým dnes čelíme, začínáme svou kampaň dříve, než bývalo zvykem.

ČSSD již zahájila volební kampaň v Královéhradeckém kraji
Foto: CSSD.cz
Popisek: Logo ČSSD

Čelíme snaze o převedení některých krajem zajišťovaných služeb do soukromé sféry. Jistoty, že nás vlak či autobus odveze i z odlehlých částí kraje, že bude v zimě prohrnutá a ošetřená vozovka, že nám v nemocnici zajistí ošetření bez ohledu na stav našeho konta, jsou zásadním způsobem ohroženy.

Po dvou obdobích, kdy ČSSD úspěšně spravovala náš kraj, jdeme do voleb s komplexním programem zahrnujícím všechny oblasti, které spadají pod správu kraje. V kampani budeme aktivně komunikovat ty body programu, které jsou v případě zvolení některých účelově vytvořených hnutí ohroženy.

Prvním tématem je zdravotnictví. Zde s heslem „ZDRAVÍ NENÍ ZBOŽÍ“ chceme upozornit na touhu některých podnikatelů koupit vybraná krajem spravovaná nemocniční zařízení. Vydělávat na nemoci je nemorální a absurdní. Vedle tohoto aspektu je pak důležitá otázka, jak kraj zajistí dostupnost zdravotní péče, až se soukromý majitel rozhodne nemocnici například z ekonomických důvodů přebudovat na jiný typ zařízení?

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Ing. Michael Canov byl položen dotaz

Soudy

Jak je možné, že když se na soud obrátí prezident je rozhodnuto za 2dny! a v případě obyčejných smrtelníků jako my by soudy za dva dny nerozhodly absolutně o ničem, zřejmě by ani soudci neotevřeli spis a naopak se vlečou i roky? To mi nepřijde vůbec spravedlivé. Jak se říká, když nejde o život o nic...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Dostál (Stačilo): Co je tohle za argument, ústavní soudci?

13:02 Dostál (Stačilo): Co je tohle za argument, ústavní soudci?

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k předběžnému opatření Ústavního soudu.