Celní správa: Za nelegální převoz cigaret odsouzen do dvou dnů

10.01.2023 10:29 | Tisková zpráva

Trest odnětí svobody na osm měsíců s podmíněným odkladem na dva roky, vyhoštění na dobu tří let, propadnutí převáženého zboží a doplacení spotřební daně ve výši téměř 200 000 korun je trest za nelegální převoz neznačených cigaret.

Celní správa: Za nelegální převoz cigaret odsouzen do dvou dnů
Foto: CS ČR
Popisek: Celní správa ČR, logo

V noci ze čtvrtka na pátek kontrolovala hlídka celníků vozidla přijíždějící ze Slovenska na dálnici D2 u Lanžhota. K prověření převáženého zboží využívala i speciální zavazadlový mobilní rentgen. Jedním z vytipovaných vozidel ke kontrole byla bulharská dodávka, ve které cestovalo devět osob. Prostory vozu byly zcela zaplněny taškami a kufry.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: Tisková zpráva

Výsměch

Nemyslíte, že výsměchem v souvislosti se 17. listopadem je i fakt, že na Národní třídu chodí pokládat květiny a zapalovat svíčky ti, co se s minulým režimem paktovali? Myslím třeba Babiše, ale i prezidenta Pavla.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Senátor Růžička: O financování škol nemají ani potuchy, ale názor mají jasný

19:03 Senátor Růžička: O financování škol nemají ani potuchy, ale názor mají jasný

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k politice Jany Mračkové Vildumetzové a jejích podpor…