Černoch (Úsvit): Jsme kategoricky proti přijímání ilegálních migrantů

23.05.2017 14:52 | Zprávy

z Facebooku

Černoch (Úsvit): Jsme kategoricky proti přijímání ilegálních migrantů
Foto: Marek Černoch
Popisek: Marek Černoch

Jsem hluboce zasažen zprávou o brutálním teroristickém útoku, který se odehrál na koncertě v Manchesteru. Ještě bolestivější je skutečnost, že se tento útok stal na koncertě pro mládež. Chci vyjádřit upřímnou soustrast všem, kteří přišli o své blízké. Evropa musí maximálně posílit bezpečnostní opatření.

Právě proto, aby se předcházelo událostem jako je tato, předkládáme tvrdé zákony proti radikálům, pro větší ochranu hranic a pro maximální posílení bezpečnosti a jsme kategoricky proti přijímání ilegálních migrantů!

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: PV

Nezávislost

Víte, co je smutné? Že podle mě nejsme vůbec nezávislý a podléháme tomu, co nám diktuje EU a někteří politici také podle mě až přehnaně vzhlíží k USA, někteří zas naopak k Ruska, ale těch už je naštěstí jen pár. Co vy na to?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Sterzik (Stačilo!): Byla to dlouhá válka

13:09 Sterzik (Stačilo!): Byla to dlouhá válka

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k volbě předsedy Poslanecké sněmovny