Černoch (Úsvit-NK): Bruselští politici, Angela Merkel, ani český premiér neposlouchají své občany

6. 2. 2016 15:58

Projev Marka Černocha na demonstraci 6.2. na Hradčanském náměstí

Černoch (Úsvit-NK): Bruselští politici, Angela Merkel, ani český premiér neposlouchají své občany
Foto: Hnutí Úsvit
Popisek: Marek Černoch, poslanec za Úsvit

Dámy a pánové,

opakovaně jsem jednal s Fredericou Mogherini. Mogherini je klíčový bruselský politik pro bezpečnostní politiku v Evropě. Ptal jsem se jí na sexuální obtěžování žen v Kolíně nad Rýnem a dalších německých městech. Ptal jsem se, co s imigranty v Evropě chce dělat. A víte, co mi řekla? Musíme doufat. V co máme doufat? To už mi nevysvětlila. Jen když jsem se ptal na její odpovědnost, řekla, že za bezpečnost v Německu neodpovídá.  Že to  není její problém.

Bruselští politici, kancléřka Merkelová, ale i český premiér Sobotka neposlouchají přání svých občanů. Merkelová, Sobotka a další patří k politické mafii. Mafie bruselských politiků a madam Merkelové žije z imigrantů. Tato politická mafie chce peníze z dotací na budování multikulturní Evropy. Mafie bruselských politiků shání levnější pracovní sílu místo Vás! Merkelová nestojí ve volbách o vaše hlasy, ale v budoucnosti chce hlasy vděčných imigrantů! Bruselská mafie a Merkelová provádí plíživou kontrarevoluci. Chce odstranit chytrého hrdého občana s vlastním názorem!  

Dámy a pánové, Lutze Bachmanna kriminalizují. U nás v Čechách kriminalizují mého kolegu, docenta Konvičku z Bloku proti islámu. Mě možná nekriminalizují jen proto, že mám poslaneckou imunitu. Je třeba více takových, kteří se nebojí mluvit. A já chci poděkovat Vám všem za vaši odvahu, že tu jste a že se nebojíte demonstrovat za Evropu. Dámy a pánové díky Vám a všem v Praze, Krakově, Bratislavě a dalších městech, kteří dnes společně po Evropě demonstrujete proti Merkelové, proti bruselským politikům, proti mafii, která chce zničit Evropu, kde jsme se narodili a kterou nechceme ztratit.

Dámy a pánové, nesmíme se nechat zastavit. Místo Frederiky Mogeriny musíme prosadit Vaši Tatjanu Festerling. Místo Vaší kancléřky a našeho premiéra musíme prosadit lidi jako je Lutz Bachmann, náš prezident Zeman, nebo slovenský premiér Fico.

Dámy a pánové,  bojujeme zde za Evropu, ale abychom prosadili Pevnost Evropa, čeká nás ještě mnoho práce a moc Vás prosím, nenechte se zastrašit, nepodlehněte diskreditačním kampaním, které mocná bruselská mafie na nás chystá. Ale společně ve volbách vyměňme politiky. Díky

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: PV

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Senátor Valenta: Vymažeme školní fotky?

21:46 Senátor Valenta: Vymažeme školní fotky?

Komentář na facebookovém profilu k novému evropskému nařízení o ochraně osobních údajů