Černoch (Úsvit-NK): Pussy Riot nás nemá co kritizovat

06.11.2015 15:53

Media přinesla zprávu...„Maria Aljochinová označila detenční zařízení pro uprchlíky v Bělé pod Bezdězem za absurdní a xenofobní“.

Černoch (Úsvit-NK): Pussy Riot nás nemá co kritizovat
Foto: Hnutí Úsvit
Popisek: Marek Černoch, poslanec za Úsvit
reklama

Co tím chtěla členka Pussy Riot říct? Že máme nelegální imigranty ze Somálska, Eritreje a podobných států nechat volně běhat po České republice? Nebo jim nabídnout ubytování v luxusním hotelu? Minulý týden jsme se s kolegy byli v Bělé, podívat a rozhodně o jakoukoli újmu nejde. Tito lidé mají na výběr ze tří jídel plus dietní jídla, mají k dispozici nadstandardní lékařskou péči, k dispozici kinosál, sportoviště, mateřskou školku, posilovnu atd. Kolik důchodců dostane zdarma výběr ze tří jídel? Kolik dětí má ve škole obědy zdarma? Kolik lidí u nás má zdarma zdravotní péči? A že je tam plot? Samozřejmě, protože tito lidé přišli nelegálně a žádný rozumný stát nenechá takové lidi pohybovat se bez kontroly na svém území.

Paní Aljochinová, Šabatová, pane vysoký komisaři OSN a další, vy nás nemáte co kritizovat! Vedení zařízení a Policie ČR v Bělé jednají naprosto korektně a v souladu se zákony naší země. Kritizujte Brusel za neschopnost řešit imigrační krizi, kritizujte západní státy, které se dodnes nebyly schopny sjednotit v boji proti Islámskému státu, který páchá těžko pochopitelná zvěrstva. Kritizujte státy, které díky lidem jako jste vy, mají dnes ve svých městech NO GO zóny a sociální nepokoje, kde se lidé bojí na ulici. Ale nekritizujte nás, za to, že jsme zodpovědní vůči vlastním občanům.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: PV
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Skopeček (ODS): Vyzýváme ministerstvo financí ke zveřejnění makroekonomické predikce

22:15 Skopeček (ODS): Vyzýváme ministerstvo financí ke zveřejnění makroekonomické predikce

Komentář místopředsedy poslaneckého klubu ODS