Dnešní rezignace exekutora Vrány je prvním malým vítězstvím v boji za teritorialitu exekutorů. Je dobrá zpráva pro občany České republiky, že končí exekutor, který čelí podezření podpořenému mnoha reálnými příklady, že změnil legální vymáhání pohledávek na drancovací byznys. Bohužel na systému se nic nemění...úřad funguje dál ve stejných kolejích. Rezignaci lze tedy chápat jako vyjádření viny za stávající problémy. Omluva a náprava křivd však nepřišla. Otázkou tedy je, kdy rezignují další exekutoři, jemu podobní a hlavně kdy se změní systém, který takové chování exekutorů vyvolal a udržuje. Dosavadní systém je mafiánsko - korupční a vyžaduje systémovou změnu s přetnutím vazeb lichvář - exekutor. Ve sněmovně je již takový návrh teritoriality exekutorů připraven. Sledujme, kdo bude proti návrhu protestovat. Kdo hlasuje proti teritorialitě, hlasuje pro korupci!
Marek Černoch, předseda poslaneckého klubu a 1.místopředseda strany Úsvit - Národní Koalice

Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLPřidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
Článek obsahuje štítky
exekuce , Vrána , Úsvit , Černoch , Úsvit - Národní koalice
autor: PV
Pokorná Jermanová (ANO): Emisní povolenky schválila Fialova vláda a teď proti tomu falešně bojuje
A kdo schválil a podepsal Green Deal? A co jste udělali pro jeho zrušení, jak jste slibovali? Podle mě jste jak jeden za 18 a druhý bez dvou za 20
Další články z rubriky

6:16 Kavij (KSČM): Ministerstvo obrany má díky zbrojařskému lobbingu NATO žně
Nepomohla ani osmimiliardová záloha, dodávka letounu C-390 se zpozdí.
- 22:14 Farský (STAN): Ve střední Evropě posilují antievropské a antiukrajinské síly
- 20:16 Mádlová (ANO): Piráti slibují modré z nebe. Připomeňme si fakta o nich
- 20:06 Hejtman Holiš: Žádám prezidenta o veto školského zákona
- 18:02 Rajchl (PRO): Pokud uspějeme, od totalitního kyjevského režimu se distancujeme
- 16:14 Schillerová (ANO): Moc v ČR mají lobbisté bank, zbrojařů a energetických gigantů, ne Fiala