Černochová (ODS): Mstít se a vylívat si své frustrace na pomnících řadových bojovníků je ubohé a zbabělé

18.07.2020 13:06 | Zprávy
autor: PV

Komentář na facebookovém profilu k barbarství vůči památkám.

Černochová (ODS): Mstít se a vylívat si své frustrace na pomnících řadových bojovníků je ubohé a zbabělé
Foto: osobní archiv
Popisek: Jana Černochová

Současná vlna obrazoborectví, která se naivně snaží vyrovnat křivdy minulosti ničením soch a dalších památek a dává prostor těm nejnižším lidským pudům, dosahuje úrovně největšího primitivismu a vandalství. Jak jinak lze hodnotit, když někdo zničí sochu prostého vojáka, která byla postavena na poctu mužům, kteří hrdinně padli v boji. Ponechme stranou paradoxní fakt, že šlo navíc o poctu vojákům Unie, která bojovala proti otrokářství, jež se BLM hnutí snaží vymazat z dějin. Naši úctu si zasloží všichni vojáci, ať už kdy bojovali na jakékoliv straně a nasazovali své životy nebo dokonce padli a dostáli vojenské cti a své službě, k níž se zavázali. Mstít se a vylívat si své frustrace na pomnících řadových bojovníků je ubohé a zbabělé. Měli bychom se bránit těmto tendencím, které nejsou ničím jiným než úpadkem. ZDE

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Ing. Tomáš Goláň byl položen dotaz

Volby

Voliči si zvolili, koho zvolili. Jak si vysvětlujete, že nezvolili vás? To, že ANO dost rozhazuje je i pravda, ale co je špatného na tom, že to jak vy tvrdíte sype mezi občany? Asi by to chtělo sypat z rozumem, ale sypat třeba je nebo podle vás ne?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Levice: Odmítáme šikanu ČT ze strany vlády

13:02 Levice: Odmítáme šikanu ČT ze strany vlády

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k debatě kolem ČT.