Červenka (Trikolóra): Další posun k nesvobodě

03.05.2020 15:00

Vůbec nevěřím, že nově vzniklý vyšetřovací orgán bude vyšetřovat způsobem padni, komu padni a před soud spolu s těmi, kteří nadávají menšinám či pravdoláskařům, poputují i ti, kteří píší komentáře pod twitterový účet Jiřího Ovčáčka.

Červenka (Trikolóra): Další posun k nesvobodě
Foto: youtube.com
Popisek: Miroslav Červenka
reklama

Není to ještě tak dávno, co jsem se poškleboval Němcům a Francouzům, cože to dopustili za zvěrstvo, když jim po domech a bytech lozí jak v Orwellově románu policajti a hledají důkazy, že si myslí něco, co Systému vadí. A ejhle, podobně zaměřený útvar vzniká i u nás a na koho je cílen, je nasnadě. Stačí již jenom název deníku, který zprávu jako první přinesl, a jsme doma. A když vznikne vyšetřovací orgán, určitě se najdou i kauzy, to dá rozum ne. Vždyť kdyby nebyly kauzy, neměla by existence nově vzniklého vyšetřovacího týmu smysl.

Děkujeme, pane Hamáčku, až zase tweetne Kalousek, že byste měl někoho konkrétního stíhat, tak to už budete mít jednodušší, tým už máte připraven. Vůbec nevěřím, že nově vzniklý vyšetřovací orgán bude vyšetřovat způsobem padni, komu padni a před soud spolu s těmi, kteří nadávají menšinám či pravdoláskařům, poputují i ti, kteří píší komentáře pod twitterový účet Jiřího Ovčáčka nebo sprostě nadávají prezidentovi či premiérovi, jako nedávno hulvát Etzler.

Ale i kdyby, svoboda slova má platit absolutně pro všechny, a cítí-li se někdo poškozen, má podat žalobu a zdůvodnit poškození, a ne že skupina fízlů bude aktivisticky jak bába Šabatová rejdit po veřejných profilech a posuzovat, co ještě nenávistný projev je, a co určitě nikoli a patří do svobody slova.

(převzato z Profilu)

Mgr. Miroslav Červenka

  • Trikolóra
  • předseda MO Hnutí Trikolóra Děčín
  • mimo zastupitelskou funkci

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: PV
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Vích (SPD): Hájíme naše farmáře a odmítáme dvojí kvalitu potravin

22:08 Vích (SPD): Hájíme naše farmáře a odmítáme dvojí kvalitu potravin

Minulý týden se SPD povedlo prosadit ve Sněmovně jedno ze zásadních programových témat, které omezuj…