Červíčková (ANO): Sice symbolické gesto, ale i to se počítá

27.07.2021 8:35 | Zprávy
autor: PV

Komentář na facebookovém profilu k hřejivému pocitu z vykonané práce.

Červíčková (ANO): Sice symbolické gesto, ale i to se počítá
Foto: ČT 24
Popisek: Monika Červíčková

Znáte ty chvíle, kdy vám vaše práce dává smysl? Jsou k nezaplacení, zvlášť když se vám ještě podaří pomoct dobré věci. Ve Sněmovně je takových okamžiků spíš pomálu, o to víc si jich vážím.

Naposled mi udělal radost dopis od předsedy Stálého výboru pro zahraniční vztahy, pana Rubena Rubinyana, ve kterém ocenil podporu Poslanecké sněmovny vůči Arménům.

Sněmovna ji téhle těžce zkoušené zemi vyslovila letos 10. června prostřednictvím usnesení Zahraničního výboru ve věci arménských válečných zajatců aktuálně zadržovaných ázerbajdžánskou stranou válečného konfliktu v Náhorním Karabachu.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

FactChecking BETA

Faktická chyba ve zpravodajství? Pomozte nám ji opravit.

Přezkoumat

A proč tedy zastupujete komunisty?

Když tvrdíte, že ztrátou demokracie a svrchovanosti to končí? Vždyť přesně toho jsme byli svědky právě za komunistů. sám teď tvrdíte, že je to cesta do horoucích pekel, připouštíte tak, že za komunistů to bylo peklo?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Bendl (ODS): To opravdu není drobná technická novela

23:08 Bendl (ODS): To opravdu není drobná technická novela

Projev na 24. schůzi Poslanecké sněmovny dne 2. července 2026 k zákonu o obalech