Chabr (TOP 09): Opravy ostudy Prahy pokračují podle plánu

03.09.2021 22:22 | Ze sítí

Komentář na facebookovém profilu k rekonstrukci stanice metra Budějovická

Chabr (TOP 09): Opravy ostudy Prahy pokračují podle plánu
Foto: TOP 09 / Martin Kubica
Popisek: Jan Chabr

Bohužel je sice nyní uzavřen jeden z východu metra, ale je to z důvodu bezpečnosti procházejících v době rekonstrukce. V současné chvíli proběhlo pískování jednotlivých částí nosných konstrukcí, posouzení průhybů statikem, zesílení oslabených prvků nosných částí terasy a přidání profilů a navářek, tak aby terasa měla potřebné statické normy.

Poté bude následovat ošetření ocelových prvků. Zbývat bude venkovní část, kde proběhne výměna nášlapných plechů schodiště, které je v havarijním stavu.

Finálně nás čeká hydroizolace a pokládka povrchů. Zatím běží vše podle plánu a do konce roku chceme mít hotovo! Těším se, že se tento hlavní uzel Prahy 4 dočká konečně důstojné podoby.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

Předpokládané složení nové vlády:

předseda vlády: Petr Fiala (ODS), ministr vnitra: Vít Rakušan (STAN), ministr pro místní rozvoj a digitalizaci: Ivan Bartoš (Piráti), ministr zemědělství: Zdeněk Nekula (KDU-ČSL), ministr financí: Zbyněk Stanjura (ODS), ministr zdravotnictví: Vlastimil Válek (TOP09), ministr školství: Petr Gazdík (STAN), ministr práce a sociálních věcí: Marian Jurečka (KDU-ČSL), ministryně obrany: Jana Černochová (ODS), ministr spravedlnosti: Pavel Blažek (ODS), ministr průmyslu a obchodu: Jozef Sikela (BPP), ministr dopravy: Martin Kupka (ODS), ministr zahraničí: Jan Lipavský (Piráti), ministr životního prostředí: Anna Hubáčková (BPP), ministr kultury: Martin Baxa (ODS), ministr pro evropské záležitosti: Mikuláš Bek (BPP), ministr pro legislativu: Michal Šalomoun (BPP), ministryně pro vědu a výzkum: Helena Langšádlová (TOP09).

reklama

autor: PV

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Berdychová: V objektech sociálních služeb se zvýší handicapovaným při pohybu komfort

22:21 Berdychová: V objektech sociálních služeb se zvýší handicapovaným při pohybu komfort

Osm investičních projektů zajistí bezbariérový pohyb v budovách tří příspěvkových organizací poskytu…