Chabr (TOP 09): Pražská plynárenská nabízí v době pandemie mobilní kancelář

5.3.2021 5:35 dop.

I když zákazníci Pražské plynárenské mohou veškeré záležitosti spojené s dodávkou energií řešit online a společnost toto řešení doporučuje, myslí i na ty, pro které je tato forma komunikace obtížně využitelná nebo složitá.

Chabr (TOP 09): Pražská plynárenská nabízí v době pandemie mobilní kancelář
Foto: TOP 09 / Martin Kubica
Popisek: Jan Chabr

Po dobu, kdy budou z důvodu pandemie COVID uzavřeny obchodní kanceláře společnosti, přijede mobilní kancelář Pražské plynárenské neodkladné záležitosti spojené s dodávkou energií vyřídit k zákazníkům.

Anketa

Nechali byste si píchnout vakcínu Sputnik V? (Ptáme se od 2.3.2021)

88%
12%
hlasovalo: 30328 lidí

Služba je k dispozici na území Prahy, je určena zejména pro zákazníky seniorského věku nebo handicapované zákazníky a je poskytována při dodržení maximálních hygienických opatření a zabezpečení. Je ji možné objednat od pondělí do pátku denně od 8 do 18 hodin prostřednictvím bezplatné zákaznické linky 800 134 134. Při objednávce uveďte, že se jedná o službu „mobilní kancelář.“

„Jsem rád, že si Pražská plynárenská jako městská společnost uvědomuje, že pro některé naše spoluobčany může být vyřešení nezbytných záležitostí pouze online cestou problematické a připravila pro ně i alternativní řešení. Prosím, všímejme si v této nelehké době svých, zejména  starších, sousedů a v případě potřeby jim podejme pomocnou ruku. Ne vše, co nám připadá  snadné a samozřejmé, se tak totiž může zdát i jim,“ uvedl radní hl. m. Prahy Jan Chabr.

Městská společnost Pražská plynárenská patří mezi nejvýznamnější tuzemské dodavatele energií. Plynem a elektřinou zásobuje odběratele nejen v Praze, ale poskytuje služby po celé České republice.

Redakci PL můžete podpořit i zakoupením předplatného. Předplatitelům nezobrazujeme reklamy.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: PV

Připouštíte, že policie někdy selže

V poslední době je to bohužel čím dál častější jev. Vy za ním vidíte generační obměnu. Co ale třeba vyčerpanost policistů? Podle mě jich máme málo. Není třeba vyřešit i toto? A co třeba jejich financování?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Herman (ANO): Měl Redl vliv i na jmenování šéfa rozvědky?

9:17 Herman (ANO): Měl Redl vliv i na jmenování šéfa rozvědky?

Článek Janka Kroupy, který byl uveřejněn na serveru SeznamZprávy a týká se okolností, za kterých min…