Chalánková (TOP 09): Ohrazuji se proti zneužití mé fotografie pro propagaci IVČRN

30.11.2015 15:15

Reakce Jitky Chalánkové na nepravdivé informace na sociálních sítích:

Chalánková (TOP 09): Ohrazuji se proti zneužití mé fotografie pro propagaci IVČRN
Foto: top09.cz
Popisek: Poslankyně za TOP 09 Jitka Chalánková

Chtěla bych reagovat na některé nepravdivé informace, které se objevily na sociálních sítích. Podepsala jsem petici, která se staví proti povinným kvótám pro migranty. Důvodem mého podpisu petice byla obrana křesťanských hodnot.

Dokládají to moje postoje, které se nemění. Pro příklad uvádím komentář pro Lidové noviny (http://www.top09.cz/co-delame/komentare/chalankova-pomozme-bezencum-krestanum-18718.html). Ale například také usnesení Poslanecké sněmovny č. 888 (http://www.psp.cz/sqw/text/text2.sqw?idd=116301), které jsem vyjednala a prosadila. Moje názory se neliší od stanovisek TOP 09 k imigrantům – ty jasně vyjadřujeme opakovaně během celého roku (najdete na www.top09.cz). S hnutím pana Konvičky rozhodně nijak nespolupracuji a jejich akcí se neúčastním. Nikdy jsem nepodporovala a ani nebudu podporovat žádná extrémistická hnutí. Zneužití fotografie s mou osobou k propagaci tohoto hnutí považuji za nehorázné. Proti všem nařčením, že spolupracuji s Hnutím IVČRN, se chci silně ohradit a zároveň se od nich distancovat.  

Reakce BLOKU PROTI ISLÁMU zveřejněna ZDE.

Znění petice, kterou poslankyně Jitka Chalánková podepsala:

"My, občané České republiky svým podpisem petice stvrzujeme, že žádáme vládu této země, aby rázně odmítla veškeré návrhy Evropské komise a Evropského parlamentu na zavádění povinných kvót pro uprchlíky. Jsme přesvědčeni, že udělování azylu by mělo zůstat čistě v kompetenci národních států. Souhlasíme s tím, aby naši humanitární pracovníci v přiměřené míře pomáhali přímo na území daných států, tak jak to běžně dělají v případě různých živelných katastrof. V hromadném přijímání kulturně velmi odlišných, zejména muslimských imigrantů, ale spatřujeme obrovské bezpečnostní a ekonomické riziko pro naši zemi i její demokratické zřízení. V případě, že Evropská komise bude přes odpor ČR vynucovat, legislativně či jakýmkoliv jiným způsobem, umísťování imigrantů (uprchlíků) v ČR, žádáme Vládu ČR a Parlament ČR, aby iniciovaly kroky k vypsání národního referenda v této otázce."

Redakci PL můžete podpořit i zakoupením předplatného. Předplatitelům nezobrazujeme reklamy.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: PV

Nenecháme Vás padnout!!

Jak jste to myslel pane Fialo?Pokud vím tak nic neděláte pro to,aby se tak nestalo.Ba právě naopak děláte vše pro to aby Čeští občané padly přímo na H.... tedy na ústa.Peníze ze státní kasy sypete Ukrajině a Ukrajincům,je třeba pomáhat ale ne na úkor občanů České republiky.Mám tři děti všchny poctiv...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Hejtman Vondrák: Velikost oblastí se zhoršenou kvalitou ovzduší se v našem regionu stále zmenšuje

10:01 Hejtman Vondrák: Velikost oblastí se zhoršenou kvalitou ovzduší se v našem regionu stále zmenšuje

Třinecké železárny a Moravskoslezský kraj uzavřely další dobrovolnou dohodu. Tou se obě strany zavaz…