Chaloupecký (SPD): Podpora mladých lidí a mladých rodin

11.09.2024 10:21 | Monitoring
autor: PV

Volební koalice SPD, Trikolora a PRO myslí také na mladé lidi a mladé rodiny s dětmi. Pojďme si nyní představit několik programových bodů do Senátu pro volební okrsek Chrudim, které si kladou za cíl podpořit mladé lidi a mladé rodiny.

Chaloupecký (SPD): Podpora mladých lidí a mladých rodin
Foto: SPD
Popisek: Logo SPD

Článek byl převzat z Profilu Mgr. Ing. Milan Chaloupecký - Podpora mladých lidí a mladých rodin

Programové body

Podpora cenově dostupného bydlení pro mladé české pracující rodiny s dětmi. Toho lze dosáhnout podporou družstevního bydlení, realizovaného pod správou měst a obcí, na které by stát bezúplatně převedl státní pozemky v rámci své státní podpory bytové výstavby. Družstevní výstavba by měla pro mladé lidi představovat zajímavou, a navíc také bezúročnou variantu pořízení vlastního bydlení, ve srovnání s privátní developerskou výstavbou a hypotečními úvěry. Podpůrným prvkem pro rozvoj bytové výstavby je také její dočasné osvobození od DPH, které budu také prosazovat.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Cena LPG

Dobrý den, pane Havlíčku, neustále se řeší cena nafty a benzínu; všiml jste si ale, že u mnohých čerpacích stanic se cena LPG za dobu ropné krize zvýšila až o 50%? Budete nějak řešit, aby se čerpačky, když se nyní nemohou obohacovat na benzínu a naftě, nehojily na řidičích tankujících propan-butan?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Ferčíková Konečná (Zelení): Vláda si připravuje půdu pro převzetí moci

22:01 Ferčíková Konečná (Zelení): Vláda si připravuje půdu pro převzetí moci

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k oslabování demokracie