Chalupa (ANO): Arabové, zlikvidujte teroristické skupiny počínaje Islámským státem

25.12.2018 21:14 | Zprávy
autor: PV

V souvislosti s aktuální výzvou LAS k České republice, aby nepřesouvala své velvyslanectví v Izraeli z Tel Avivu do Jeruzaléma bych pro začátek Ministerstvu zahraničí a Vládě ČR doporučil, aby ve stejném duchu vyzvalo pana předsedu arabského parlamentu Mišál bin Fahim Salámího, respektive celý Arabský parlament a jeho předsednictvo, respektive LAS (Ligu arabských států) aby jednoznačně:

Chalupa (ANO): Arabové, zlikvidujte teroristické skupiny počínaje Islámským státem
Foto: anobudelip.cz
Popisek: Bohuslav Chalupa, poslanec ANO

a) bez odkladu a definitivně zamezily nelegální migraci svých občanů na Evropský kontinent,

b) bezvýhradně přijaly materiální i právní odpovědnost za své občany zadržené mimo Arabské země jako nelegální migranty a bez odkladu zahájily, na své náklady, jejich masový odsun především z Evropy zpět do zemí jejich původu,

c) neprodleně fyzicky zlikvidovaly veškeré teroristické skupiny počínaje Islámským státem, Al-Kaidou atd. (viz definice a seznam OSN, Rady bezpečnosti atd.) majících zázemí a základny na území Arabských států,

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Mgr. Jana Zwyrtek Hamplová byl položen dotaz

Vy věříte, že v bitcoinové kauze přijde nějaké rozřešení?

Jako právnička, jaké zákony byly podle vás porušeny? Jaké tresty mohou padnout? Pochybil podle vás jen Blažek nebo i někdo další? Kdo případně? Já myslím, že problém je, že politici za svá rozhodnutí nenesou trestní odpovědnost, že když způsobí nějakou škodu, nemusí jí platit. Nebo se pletu?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Hřib (Piráti): Asi nejvážnějším problémem je dluhová brzda

18:09 Hřib (Piráti): Asi nejvážnějším problémem je dluhová brzda

Projev na 16. schůzi Poslanecké sněmovny dne 5. května 2026 k pravidlům rozpočtové odpovědnosti