Chalupa (ANO): Gratuluji panu Vokálovi k osvobozujícími rozsudku

16.01.2019 15:38

Bohužel, přesto a právě pro to je stále něco velmi smrdutého ve státě ..."Dánském" ?

Chalupa (ANO): Gratuluji panu Vokálovi k osvobozujícími rozsudku
Foto: anobudelip.cz
Popisek: Bohuslav Chalupa, poslanec ANO
reklama

Jsem nesmírně rád za tento osvobozující rozsudek potvrzující i to, co jsem jako poslanec otevřeně, veřejně a kriticky diskutoval i na plénu PSP ČR.

Oproti hysterickým kritikům mého poslaneckého i občanského hodnocení této „kauzy“ (https://www.parlamentnilisty.cz/…/Slachtuv-informator-pracu…) jsem jednoznačně přesvědčen, že právě tato pseudokauza pana Vokála a osvobozující rozsudek soudu naprosto přesně ukazuje na bohužel stále přetrvávající nedobrý (a to se ve výrazech držím hodně zpátky) stav v nejvyšších patrech PČR, ukazuje na další, pro nezasvěcené obtížně rozpoznatelné souvislosti s takzvanou „Reorganizací PČR“, jejímž hlavním účelem bylo  zlikvidovat akceschopnost ÚOOZ, velícího plk. Šlachty, pana Komárka, pana Vokála a řady dalších poctivých policistů..

Jsem jednoznačně přesvědčen, že kauza poukazuje také a nejenom na stav tehdejšího (ne)fungování Generální inspekce bezpečnostních sborů, na „aktivity“ jejích některých vedoucích pracovníků, kteří se soustředili hlavně na vnitřní vyřizování si účtů s nepohodlnými, tedy zásadovými příslušníky bezpečnostních sborů….a nebudu daleko od pravdy, když dodám - a na politickou objednávku. (Pozn.: konečně mohu prohlásit, že to byl také hlavní důvod toho proč jsem se nedávno, neúspěšně,  zúčastnil výběrového řízení na ředitele GIBS – protože kritizovat je velmi pohodlné, ale napravit kritizované věci vyžaduje ne mluvení, ale chce to především práci.)

Proč si to myslím?  

Z toho co jsem měl možnost během nekolika let vidět, slyšet a prostudovat z prespektivy poslance pracujícího v podsattě ve všech orgánech sněmovny zabývajících se obranou a bezpečností,  skutečně hrozilo nekompromisní rozkrytí propojení politiky – konkrétních politiků – se světem tzv. „velkého businessu“ a organizovaného zločinu. ¨

To jistě není nic objevného (hovoří o tom několik výročních zpráv BIS) – faktem ale je to, že POPRVÉ hrozilo, že ÚOOZ nezůstane jen u laciných keců, ale skutečně zahájí trestní řízení proti těm konkrétním osobám, které mají díky svým politickým čachrům, intrikám, podrazům, manipulacím a „politickému talentu“ stále pocit, že jsou něco více než ostatní, že jsou již samotnou svou svou existencí a "moudrostí" nedotknutelní - dotčeným ohroženým (i v nejvyšších patrech moci) bylo naprosto jasné, že plk. Šlachta, v našem prostředí skutečně ojediněle a neohroženě, zvolil a bude volit cestu padni komu padni– tož proto.

Ing. Bohuslav Chalupa

  • BPP
  • kanidát do Senátu ve volebním obvodě č.60 Brno-město
  • kontrolní výbor

Tato kauza a nikoliv první osvobozující rozsudek zcela jednoznačně souvisí se vším, co se v naší zemi v posledních letech odehrává – vytváření pseudokaz cílených na premiéra České republiky Andreje Babiše, uměle a účelově konstruované, nesmyslné anepotřebné legislativní iniciativy části zákonodárného sboru majících zcela zřejmý, tedy nikoliv věcný, ale politický podtext snahy se nedemokraticky zbavit politického konkurenta, nemluvě doslova o IN „bonzáctví“ = snahy řady politických exponentů zavděčit se  skupinkám svých „businessových kámošů“ kterým se zamrzly jejich dlouhé roky fungující penězovody, a samozřejmě bruselským elitám, kterým k jejich další smůle ?? - zdá se - již definitivně zvoní hrana – místo toho, aby v souladu se svým slibem hájili zájmy občanů České republiky a její politickou, zákonodárnou i ekonomickou suverenitu.

Panu Vokálovi tímto v každém případě gratuluji a přeji mu zdraví a mnoho úspěchů v dalším profesním životě.....mimochodem - jsem velmi zvědav, zda a jak o něj, jako o profesionála, stát, respektive bezpečnostní složky projeví zájem.

...dovolím si připomenout, že i pan Komárek byl v souvislosti s Reorganizací PČR též osvobozen. 

Kde jsou všichni ti "zlatoústí" křiklouni, kteří měli dopředu jasno o vině a nevině???!

Všem těmto pokryteckým lumpům tímto takto, jako občan, vzkázuji - ano skutečně mi jde o mnohem více než o nějaké blbé, nepodstatné "Čapí hnizdo" - jde mi a vždy půjde o nekompromisní, tvrdý odpor vůči lhářům, manipulátorům, pseudoodborníkům", "kámošům kámošů" a především těm co zrazují svou zemi, svůj národ - padni komu padni!

Rozum a srdce

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: PV
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Maříková (SPD): Existují oprávněné obavy z bezpečnosti vakcíny

18:49 Maříková (SPD): Existují oprávněné obavy z bezpečnosti vakcíny

Projev na 72. schůzi Poslanecké sněmovny 3. prosince 2020 – interpelace premiéra Babiše k neochotě č…