Chalupa (ANO): Na prvním místě musí být vždy naše země, suverénní Česká republika

22.09.2017 9:39

Samotné řečnění ještě ničemu nepomohlo. Je nejvyšší čas se tak začít SKUTEČNĚ chovat a jednat - jak u nás doma, tak i za našimi hranicemi.

Chalupa (ANO): Na prvním místě musí být vždy naše země, suverénní Česká republika
Foto: anobudelip.cz
Popisek: Bohuslav Chalupa, poslanec ANO
reklama

Prezident USA D.Trump v OSN řekl: "Voláme po velkém probuzení národů, oživení jejich ideálů, hrdosti a vlastenectví." To je dle něj největší úkol současnosti, z něhož se jednou budeme zpovídat historii. "Vždy budu mit na prvním místě Ameriku. Vy, představitelé dalších zemí, byste rovněž měli klást vždy na první místo vaše země. Národní stát je stále tím nejlepším prostředkem pro pokrok… V zahraniční politice obnovujeme princip suverenity," řekl.

Jsem velmi rád, že tato slova zazněla z úst prezidenta jedné z geopoliticky nejvlivnějších zemí, která je mi často, s ohledem na některé mé do jisté míry kontroverzní (politicky nekorektní) názory a postoje, předhazována těmi „skutečnými demokraty“, těmi tzv. „moudrými“ jako příklad té skutečně správné demokracie. Jsem velmi rád, že Těm co se snaží mne takto školit, evidentně a definitivně došly argumenty, kterými se doposud zaštiťovali. Ze strany D. Trumpa jde také o zcela oprávněný a zasloužený políček všem evropským „multikulti“ věrozvěstům. Prezident USA totiž neřekl nic, co bych já a celá řada mých kolegů, spoluobčanů neříkal už celé roky. Řekl to otevřeně, bez onoho, pro evropské politické „elity“ typického arogantní přezíravosti a politické korektnosti, řekl něco, co je v přímém rozporu se současnými mocenskými, politickými ambicemi zaťatých, sebevražedných evropských politiků typu pí. Merkelové, Mogherini, Junckera, Schulze a dalších, nevyjímaje obdobné „elity“ v OSN, kteří nás ve své zaslepenosti a nekompetentnosti tlačí buldozerem ekonomického a politického vydírání na okraj propasti, ze které se náš civilizační okruh už nikdy nevyškrábe zpět. 

ANO – na prvním místě nikdy nemohou, nesmí, být zájmy Spolkové republiky Německo, Francie, Belgie Evropské Unie -Evropské komise či Ruské federace..... Na prvním místě musí být vždy naše země, suverénní Česká republika!

Pokud mi nadcházející parlamentní volby poskytnou dostatečný politický mandát, půjdu do prosazení této ambice ještě s větší vervou než doposud. A nyní, po čtyřleté „rekvalifikaci“ v parlamentu už vím také mnohem lépe jak….. Jistě je potřeba to psát a říkat hodně nahlas, ale samotné mluvení ještě ničemu nepomohlo. Je nejvyšší čas se tak začít SKUTEČNĚ chovat a jednat - jak u nás doma, tak i za našimi hranicemi.

Číslo 9 kandidátky ANO v JMK

Převzato z profilu.

Ing. Bohuslav Chalupa

  • BPP
  • kanidát do Senátu ve volebním obvodě č.60 Brno-město
  • kontrolní výbor

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: PV
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Pastuchová (ANO): Rozhodně nepodceňujeme potíže rodin s dětmi

22:13 Pastuchová (ANO): Rozhodně nepodceňujeme potíže rodin s dětmi

Projev na 87. schůzi Poslanecké sněmovny 3. března k návrhu zákona o jednorázovém mimořádném rodičov…