1. S rozsudkem soudu, kvůli kterému nemůže být od 15. července otevřena cesta na Modrý sloup, zásadně nesouhlasím a pevně věřím, ze nový ministr životního prostředí udělá vše pro to, aby rozsudek zvrátil ve prospěch slušných lidi, skutečných milovníků přírody, kteří mají právo tradiční cestu ve vymezeném čase užívat.
2. Cesta na Modrý sloup je společným projektem Šumavského národního parku a Bavorského lesa. Cesta měla být otevřena jen na 4 měsíce od 15. července. Zatímco bavorskému také ohroženému tetřevovi to zjevně nevadí, našemu ano. Od 15. července mohou turisté po cestě na bavorské straně volně chodit. Bavorská strana bude otevřena a česká nikoli. Jasně to ukazuje, že všem tzv. bojovníkům za přírodu nejde o tetřeva. Jasně tím vyjevují, jak si představují ochranu přírody. Jako místo obyčejným lidem zapovězené. Jako místo, kam smějí jen vyvolení a běžní lidé nikoli. A to proto, ze člověk není podle nich nic jiného než škůdce.

Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLPřidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
Na co podle vás tak strašně potřebujeme Ukrajince?
A jste nebo nejste pro jejich zařazení do českého sociálního sytému? Jaké konkrétní dávky by jim dávalo ANO, kdybyste byli ve vládě? A komu? Všem Ukrajincům?
Další články z rubriky

8:02 Koten (SPD): Spotřebitelské ceny v červnu meziročně vzrostly o 2,9 %
Komentář na svém veřejném facebookovém profilu ke zdražování.
- 7:04 Ministr Vlček: Je skvělé vidět úspěchy českých firem v zahraničí
- 6:04 Rajchl (PRO): Duchody jsou u nás natolik žalostné, že se za ně nedá důstojně žít
- 4:29 Senátor Hájek: Dle justice už není nebezpečný. Možná nás i obohatí. Vyhoštění se nekoná
- 22:11 Balaštíková (ANO): Tohle není řešení. To je další výsměch
- 20:16 Turková (PRO): Brutálně ho zbili při odvodu. Na následky zemřel. To je Ukrajina