Chudoba: Na kole dětem

08.07.2020 22:38 | Zprávy
autor: PV

„My, kdo máme štěstí, že jsme zdraví, musíme pomáhat těm, kdo ho mají méně“.

Chudoba: Na kole dětem
Foto: Facebook
Popisek: Drahoslav Chudoba

Článek byl převzat z Profilu Drahoslav Chudoba - Na kole dětem

To je heslo tradiční cyklotour Na kole dětem, která se konala letos už po jedenácté, a to i přes všechny koronavirové nástrahy. Tleskám a děkuji všem, kteří se zúčastnili, kteří přispěli, kteří byli s námi, a pomohli tak dobré věci. Záměr jízdy byl opět tradiční. Získat finanční prostředky na pomoc a podporu onkologicky nemocných dětí. Pokladnička, která putovala po celém Česku s cyklisty 11 dní, ukrývala skvělých 109 379 Kč. Jen pro zajímavost. Cyklisté během 11 dní ujeli 1259 km a nastoupali 14 024 m nadmořské výšky.

Já jsem se zúčastnil dvou etap letošní cyklotour – startu z Hlučína a závěrečné etapy u nás na Rychnovsku. Musím říci, že atmosféra byla úžasná, přátelská a jedinečná. I když to na kole byla dřina, nakonec mě přemohl skvělý pocit, že jsem svou troškou přispěl pro dobrou věc. Dokázal jsem také zajistit účast bývalé olympioničky Kateřiny Neumannové a zástupců Na kole dětem na benefiční spanilé jízdě Opočno – Přepychy. Z toho mám velikou radost a děkuji všem zúčastněným. Během spanilé jízdy se vybralo 17 000 korun, které taktéž putují nadačnímu fondu Josefa Zimovčáka.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Mgr. Jiří Kobza byl položen dotaz

Euro

Zmiňujete se o jakémsi hlasovacím kartelů zemí eurozóny, ale když teď nejsme členy, nerozhoduje se tak vlastně o našich penězích jen bez nás? I když nemáme euro, tak do EU přeci přispíváme, jen teda pokud to chápu vůbec, tak už o jejich osudu vlastně jako nečlenové eurozóny nerozhodujeme vlastně vůb...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Levice: Odmítáme šikanu ČT ze strany vlády

13:02 Levice: Odmítáme šikanu ČT ze strany vlády

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k debatě kolem ČT.