Chvojka (ČSSD): Ilegálním množitelům musíme zkomplikovat jejich "byznys"

10.06.2019 9:52 | Zprávy
autor: PV

Komentář na facebookovém profilu k zákonu na ochranu zvířat

Chvojka (ČSSD): Ilegálním množitelům musíme zkomplikovat jejich "byznys"
Foto: Zuzana Koulová
Popisek: Předseda poslaneckého klubu ČSSD Jan Chvojka.

Vždycky jsem byl jednoznačně proti ilegálním množírnám. A proto podporuji i tenhle zákon. A jestli lidé, kteří k tomu mají co říci, vidí nějaké mezery už nyní, tak říkám: Sem s připomínkami a návrhy na úpravy.

Vítám tedy výtky chovatelů, díky kterým můžeme včas odhalit případná interpretační úskalí novely, kterou velmi silně podporuji.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Jak omezit aktivisty?

Zdravím vás. Nevím, jestli to vidíte stejně, ale podle mě tu aktivisté všeho druhu vládnou pevnou rukou a zasahují do všeho, a to až nad míru. Ať jde o rodiny, školství, ale třeba i životní prostředí, dopravu prostě vše. Můj dotaz. Souhlasíte se mnou? A pokud ano, napadá vás řešení?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Sláma (Trikolora): Novoroční poselství

22:01 Sláma (Trikolora): Novoroční poselství

Vážení spoluobčané, chci vás všechny pozdravit na prahu nového roku 2026. Pevně věřím, že to bude ro…