Čunek (KDU-ČSL): Kauzou H-System jsem byl pověřen už v roce 2013

01.08.2018 17:46 | Zprávy
autor: PV

Komentář na facebookovém profilu ke kauze H-System.

Čunek (KDU-ČSL): Kauzou H-System jsem byl pověřen už v roce 2013
Foto: repro youtube regionalnitelevize.cz
Popisek: Jiří Čunek

Protože všichni neznají mojí roli v kauze H-Systém, dovolte, abych Vám ji objasnil.
Už v roce 2013 jsem byl pověřen kauzou H-Systém jako předseda Podvýboru pro lidská práva Výboru pro vzdělávání, vědu, kulturu, lidská práva a petice Senátu PČR. Od té doby jsem se zúčastnil mnoha soudních jednání a dalších jednání ve věci pomoci klientům zkrachovalého H-systému. Pomohl jsem postiženým lidem z H-Systému vyhrát nejen soudní spor až po současné dovolání, ale především jsem se zabýval naprosto nestandardním způsobem prodejů majetku správcem konkursní podstaty, tedy insolvenčním správcem. Jsem přesvědčen, že kdyby insolvenční správci postupovali, jak ukládá zákon - s péčí řádného hospodáře, mohli být všichni klienti H-Systému uspokojeni, tzn. že by jim byly vráceny peníze, o které v H-Systému přišli. Vzhledem k tomu, že případy konkursní mafie nejsou v České republice ojedinělé, považuji tento případ za cestu k tomu, aby napříště insolvenční správci byli pod daleko větší kontrolou.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Ing. Tomáš Goláň byl položen dotaz

Volby

Voliči si zvolili, koho zvolili. Jak si vysvětlujete, že nezvolili vás? To, že ANO dost rozhazuje je i pravda, ale co je špatného na tom, že to jak vy tvrdíte sype mezi občany? Asi by to chtělo sypat z rozumem, ale sypat třeba je nebo podle vás ne?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Dvořák (STAN): Slabost premiéra a nedospělost jednoho ministra

22:33 Dvořák (STAN): Slabost premiéra a nedospělost jednoho ministra

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu ke vztahům mezi Strakovkou a Hradem.