Čunek (KDU-ČSL): Město Vsetín prověří rodiny mladých agresorů

05.08.2023 14:04 | Tisková zpráva

V minulém týdnu přijala vsetínská policie hned dvě oznámení o napadení jednotlivce skupinou osob. Dle zjištěných informací spáchaly tyto činy skupiny nezletilých nepřizpůsobivých občanů.

Čunek (KDU-ČSL): Město Vsetín prověří rodiny mladých agresorů
Foto: Repro YouTube Aby bylo jasno
Popisek: Senátor Jiří Čunek

Starosta Jiří Čunek (KDU-ČSL) proto nařídil posílení pěších policejních hlídek v ulicích města a také zavedení dalších systémových opatření vsetínské radnice k zajištění bezpečnosti ve městě.

„Po zmíněných událostech jsme okamžitě posílili pěší hlídky policie ve městě, které budou nejen sjednávat pořádek, ale také jednotlivé výtržníky hlásit sociálním pracovníkům. Ti pak budou prověřovat rodiče výtržníků, zda si řádně plní své rodičovské povinnosti a věnují se výchově svých dětí tak, jak jim to ukládá náš právní řád,“ vysvětlil starosta Jiří Čunek.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: PV

Radek Rozvoral byl položen dotaz

Bydlení

Jedna věc je mít peníze na bydlení, což také úplně nechápu, jak přesně chcete změnit a druhá, aby bylo bydlení k sehnání. To hodláte řešit jak? Protože i když se třeba teď začne stavět, tak to nepokryje poptávku, hlavně, když se soustředí jen na vybrané lokality.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Peksa (Volt): Češi přijmou euro, až ho budou mít Poláci? Co to je?

6:14 Peksa (Volt): Češi přijmou euro, až ho budou mít Poláci? Co to je?

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k přijetí eura.