Čunek (KDU-ČSL): Nový dialyzační sál ve Vsetínské nemocnici bude mít 14 lůžek

26.08.2018 11:51

Zahájení veřejné zakázky na zpracování projektové dokumentace a výkon inženýrské činnosti související s rekonstrukcí části objektu K ve Vsetínské nemocnici, kam mám být nově přemístěno oddělení hemodialýzy, schválili krajští radní.

Čunek (KDU-ČSL): Nový dialyzační sál ve Vsetínské nemocnici bude mít 14 lůžek
Foto: repro youtube regionalnitelevize.cz
Popisek: Jiří Čunek

Předpokládaná hodnota této investiční akce včetně projektové dokumentace činí 70 milionů korun včetně DPH.

„Oddělení hemodialýzy je nyní ve Vsetínské nemocnici umístěno společně s oddělením interny. Vzhledem k chystanému přesunu provozu interny do nově budovaných prostor je nutné řešit i přemístění provozu dialýzy. Ta bude nově provozována ve druhém patře budovy K, kde v současnosti sídlí dětské oddělení a mikrobiologie," informoval hejtman Zlínského kraje Jiří Čunek.

Nový dialyzační sál bude mít kapacitu 14 lůžek včetně potřebného nejmodernějšího zázemí pro pacienty i personál.

Jiří Čunek

  • KDU-ČSL
  • ANO křesťanským hodnotám
  • senátor

Předpokládaná hodnota projektové dokumentace činí 3,9 milionů korun bez DPH. Při hodnocení nabídek budou brány v potaz nejen celková nabídková cena, ale také kvalifikace a zkušenosti osob, které se mají na plnění zakázky přímo podílet.

Projektová dokumentace by měla být zpracována nejpozději do července 2019. Se samotnou realizací stavby se pak počítá od října 2019 do května 2020.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

Předpokládané složení nové vlády:

předseda vlády: Petr Fiala (ODS), ministr vnitra: Vít Rakušan (STAN), ministr pro místní rozvoj a digitalizaci: Ivan Bartoš (Piráti), ministr zemědělství: Zdeněk Nekula (KDU-ČSL), ministr financí: Zbyněk Stanjura (ODS), ministr zdravotnictví: Vlastimil Válek (TOP09), ministr školství: Petr Gazdík (STAN), ministr práce a sociálních věcí: Marian Jurečka (KDU-ČSL), ministryně obrany: Jana Černochová (ODS), ministr spravedlnosti: Pavel Blažek (ODS), ministr průmyslu a obchodu: Jozef Sikela (BPP), ministr dopravy: Martin Kupka (ODS), ministr zahraničí: Jan Lipavský (Piráti), ministr životního prostředí: Anna Hubáčková (BPP), ministr kultury: Martin Baxa (ODS), ministr pro evropské záležitosti: Mikuláš Bek (BPP), ministr pro legislativu: Michal Šalomoun (BPP), ministryně pro vědu a výzkum: Helena Langšádlová (TOP09).

reklama

autor: PV

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Jurečka (KDU-ČSL): Zachránili jsme úrodnou půdu ve Hněvotíně

6:27 Jurečka (KDU-ČSL): Zachránili jsme úrodnou půdu ve Hněvotíně

Komentář na facebookovém profilu ke spolupráci se Spojenci - Koalice pro Olomoucký kraj