Čunek (KDU-ČSL): Voliči lidovcům právem spočítali odklon od konzervativních hodnot

12.06.2024 4:32 | Ze sítí
autor: PV

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k výsledku KDU-ČSL ve volbách do Evropského parlamentu.

Čunek (KDU-ČSL): Voliči lidovcům právem spočítali odklon od konzervativních hodnot
Foto: XTV
Popisek: Senátor Jiří Čunek

Od rána dostávám dotazy na volby. Nemám rád kverulantství, ale někdy už je potřeba říct nahlas, jak se věci mají. Výsledek KDU-ČSL mě netěší, ale ani nepřekvapuje.

Voliči lidovcům právem spočítali odklon od konzervativních hodnot, na nichž strana vždy stála, i slabý hlas ve vládě, kde jen stěží hájíme jejich zájmy. Spojit síly je někdy důležité, ale ne pokud to znamená obětovat svou identitu a důvěru těch, kdo na vás spoléhají.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Váleční veteráni mohou páchat více násilných zločinů, tvrdíte vy

Víc než kdo? V čem jsou větším rizikem než ostatní uprchlíci? A není prostě řešením uprchlíky, jakékoliv důkladně prověřit? A jste pro nebo proti přijímání válečných veteránů? Ještě otázka, proč myslíte, že po válce budou prchat?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Hřib (Piráti): My si veřejnoprávní média vzít tedy nenecháme

22:31 Hřib (Piráti): My si veřejnoprávní média vzít tedy nenecháme

Projev na 15. schůzi Poslanecké sněmovny 16. dubna 2026 k práci vlády ČR.