Cvalín (KSČM): Chudoba hrozí 1,5 miliónu Čechů

30.05.2014 20:17 | Zprávy

Toto je gigantické číslo. Každý sedmý člověk je na hranici sociálního vyloučení.

Cvalín (KSČM): Chudoba hrozí 1,5 miliónu Čechů
Foto: Archiv PC
Popisek: Petr Cvalín

Za tento stav mohou především pravicové strany, které dlouhé roky záměrně ignorovaly ochranářskou politiku boje proti nezaměstnanosti. A takto to dopadlo. Lidé jsou bez práce a jsou na hraně sociálního vyloučení.

„Právo na práci, dobré pracovní podmínky a spravedlivá odměna za práci, to vše patří do základů našeho ústavního uspořádání a je to jednoznačně formulováno v Listině základních práv a svobod občanů.“ De facto je povinností státu zajistit práci každému, kdo chce pracovat. A toto není relikt socialismu, jak se nám to snaží namluvit pravicové strany.

Petr Cvalín, člen okresního výboru KSČM v Domažlicích

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: KSČM

Mgr. Filip Turek byl položen dotaz

Řidičák

Zajímalo by mě, jak je to s vaším avizovaným odevzdáním řidičáku? Nebo jste to jen tak plácnul, abyste se zviditelnil, což by bylo stejně hloupé, jako ta vaše rychlá jízda a je fakt, že vy politici rádi něco slibujete a pak couváte

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Šťastný (Motoristé): Současná vláda nás stále děsivěji zadlužuje

14:07 Šťastný (Motoristé): Současná vláda nás stále děsivěji zadlužuje

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k růstu zadluženosti během působení vlády Petra Fialy