Cvalín (KSČM): Ukrajina chce do NATO

24.12.2014 14:50 | Zprávy

Ukrajinský parlament schválil zrušení neutrality a rozhodl, že země bude usilovat o členství v Severoatlantické alianci.

Cvalín (KSČM): Ukrajina chce do NATO
Foto: Archiv PC
Popisek: Petr Cvalín

Po tomto rozhodnutí ukrajinského parlamentu jsem rád, že proti směřování Ukrajiny do aliančních struktur se staví některé státy NATO, například Německo, či prezident Zeman. Ten zastává názor, že Ukrajina by měla být neutrální a mělo by dojít k její takzvané finlandizaci.

Bohužel NATO nedávno prohlásilo, že nemůže garantovat, že se jednou Ukrajina nestane členem Aliance. Takto podobě se vyjádřil i generál Petr Pavel, již brzy vlivný muž NATO, který odmítá garantovat trvalý zákaz vstupu Ukrajiny do NATO.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Ukrajina (válka na Ukrajině)

Zprávy z bojiště jsou v reálném čase těžko ověřitelné, ať již pocházejí z jakékoliv strany konfliktu. Obě válčící strany z pochopitelných důvodů mohou vypouštět zcela, nebo částečně nepravdivé (zavádějící) informace.

Redakční obsah PL pojednávající o tomto konfliktu naleznete na této stránce.

autor: KSČM

Jaroslav Komínek byl položen dotaz

Máte pro svá tvrzení o zlodějích nějaké důkazy?

Tvrdíte - Fialova zlodějská banda. Kdo přesně a jaké proto máte důkazy? Netvrdím, že v ODS nedochází třeba ke korupci, ale v jaké straně u nás k ní nedochází?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Zahradil: Část ozbrojených složek se zaštiťuje dobrými úmysly. Tak začíná vojenský režim

8:02 Zahradil: Část ozbrojených složek se zaštiťuje dobrými úmysly. Tak začíná vojenský režim

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k vyšetřování vojenské policie.