Czernin (TOP 09): Co se děje s prezidentem?

17.10.2021 7:35 | Ze sítí

Komentář na facebookovém profilu k nedostatečným informacím o zdravotním stavu prezidenta Zemana

Czernin (TOP 09): Co se děje s prezidentem?
Foto: Hans Štembera
Popisek: Tomáš Czernin

Zatímco mluvčí Ovčáček blouzní o vinné klobáse v kombinaci se starozákonními texty, vedoucí Kanceláře prezidenta republiky Mynář tajně vodí na JIP nejvyšší ústavní činitele a manželka Ivana Zemanová nám sděluje, že svého muže miluje, většina normálních lidí jen kroutí nevěřícně hlavou.

Senátu Parlamentu ČR už došla trpělivost a předseda Miloš Vystrčil se dopisem obrací na Ústřední vojenskou nemocnici s dotazem, jak to tedy vlastně je. Je prezident schopen zastávat svůj úřad, nebo ne? A pokud ne, jak dlouho bude takový stav pravděpodobně trvat?

To jsou otázky, na které potřebujeme znát odpověď. Jde o bezpečnost a fungování našeho státu.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

Předpokládané složení nové vlády:

předseda vlády: Petr Fiala (ODS), ministr vnitra: Vít Rakušan (STAN), ministr pro místní rozvoj a digitalizaci: Ivan Bartoš (Piráti), ministr zemědělství: Zdeněk Nekula (KDU-ČSL), ministr financí: Zbyněk Stanjura (ODS), ministr zdravotnictví: Vlastimil Válek (TOP09), ministr školství: Petr Gazdík (STAN), ministr práce a sociálních věcí: Marian Jurečka (KDU-ČSL), ministryně obrany: Jana Černochová (ODS), ministr spravedlnosti: Pavel Blažek (ODS), ministr průmyslu a obchodu: Jozef Sikela (BPP), ministr dopravy: Martin Kupka (ODS), ministr zahraničí: Jan Lipavský (Piráti), ministr životního prostředí: Anna Hubáčková (BPP), ministr kultury: Martin Baxa (ODS), ministr pro evropské záležitosti: Mikuláš Bek (BPP), ministr pro legislativu: Michal Šalomoun (BPP), ministryně pro vědu a výzkum: Helena Langšádlová (TOP09).

reklama

autor: PV

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Trikolora: Před zákonem jsme si všichni rovni

4:33 Trikolora: Před zákonem jsme si všichni rovni

Komentář na facebookovém profilu ke zprávě, že do sněmovny dorazil kompletní spis ke kauze Čapí hníz…