DSZ – ZA PRÁVA ZVÍŘAT: Jsme jednou z pěti stran, které postavily kandidátky ve všech krajích

01.10.2020 22:29

Demokratická strana zelených – ZA PRÁVA ZVÍŘAT je jednou z 5 stran, které se podařilo ve volbách do krajských zastupitelstev postavit samostatné kandidátky ve všech 13 volebních krajích, z celkového počtu 85 stran, hnutí a koalic. Strana se tedy zúčastní voleb ve všech 13 krajích: Středočeský, Jihočeský, Plzeňský, Karlovarský, Ústecký, Liberecký, Královéhradecký, Pardubický, Vysočina, Jihomoravský, Olomoucký, Zlínský, Moravskoslezký.

DSZ – ZA PRÁVA ZVÍŘAT: Jsme jednou z pěti stran, které postavily kandidátky ve všech krajích
Foto: DSZ
Popisek: DSZ - Za práva zvířat - logo
reklama

DSZ – ZA PRÁVA ZVÍŘAT zastupuje na kandidátkách v krajských volbách nejvíce žen ze všech 85 stran, hnutí a koalic - 84%. V senátních volbách je zastoupení žen 100%.

DSZ - ZA PRÁVA ZVÍŘAT dosáhla podle průzkumu agentur Kantar CZ a Data Collect, který si zadala Česká televize, ve 5 krajích 6% a v dalších 5 krajích 5% volebního potenciálu. Průzkum probíhal od 10. srpna do 3. září 2020.

Anketa

Chcete Miroslavu Němcovou v Senátu?

6%
94%
hlasovalo: 30624 lidí

DSZ – ZA PRÁVA ZVÍŘAT je jedinou kandidující stranou, která jde do krajských i senátních voleb prioritně bojovat za ochranu a práva zvířat, za jejich lepší podmínky v chovech a za dobré zacházení s nimi. Současně i za ochranu přírody, životního prostředí, ovzduší, krajiny a kulturního dědictví.

DSZ - ZA PRÁVA ZVÍŘAT konstatuje, ža kandidátkách je uvedeno 90 % ochránců zvířat bez politické příslušnosti a 10 % členů strany

DSZ – ZA PRÁVA ZVÍŘAT. DSZ - ZA PRÁVA ZVÍŘAT složila kandidátní listiny ze svých členů, příznivců a z dalších ochránců zvířat, kteří se dlouhodobě a aktivně věnují ochraně a záchraně zvířat nebo se pohybují v oblasti pomoci zvířatům.

DSZ – ZA PRÁVA ZVÍŘAT je 20. registrovanou politickou stranou za práva zvířat ve světě, resp. Česká republika je 20. zemí, ve které existuje strana zaměřená primárně na obranu práv zvířat.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: PV
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Šafránková (SPD): Daňová reforma? Pomozme pracujícím rodičům. Rodina na prvním místě!

14:33 Šafránková (SPD): Daňová reforma? Pomozme pracujícím rodičům. Rodina na prvním místě!

Dnes jsem za poslanecký klub hnutí SPD podala návrh na změnu zákona o daních z příjmu. Podstatou pře…