DSZ – ZA PRÁVA ZVÍŘAT představuje kandidáty pro podzimní sněmovní volby

21.09.2021 15:18 | Zprávy
autor: PV

Demokratická strana zelených - ZA PRÁVA ZVÍŘAT představila v sobotu 18. září 2021 kandidáty do Poslanecké sněmovny Parlamentu České republiky, které se budou konat 8. a 9. října 2021.

DSZ – ZA PRÁVA ZVÍŘAT představuje kandidáty pro podzimní sněmovní volby
Foto: DSZ – ZA PRÁVA ZVÍŘAT
Popisek: Demokratická strana zelených - ZA PRÁVA ZVÍŘAT

DSZ - ZA PRÁVA ZVÍŘAT bude ve volbách zastupovat v rámci Aliance pro budoucnost jejích 59 kandidátů z řad členů a příznivců. Z toho je 50 žen a 9 mužů.

Hlavní město Praha (36 místná kandidátní listina)

2.místo Mgr. Hana Janišová
59 let, Praha
předsedkyně Pražského spolku ochránců zvířat, povoláním redaktorka

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

FactChecking BETA

Faktická chyba ve zpravodajství? Pomozte nám ji opravit.

Přezkoumat
JUDr. Jindřich Rajchl byl položen dotaz

Měli bychom být víc soběstační

Pane Rajchl, souhlasím s vámi, že nemáme čekat na nějakou pomoc ruku odkudkoliv. Není teda třeba opravdu dávat víc na obranu, která je opravdu klíčová? A co třeba větší soběstačnost v zemědělství, ale i dalších věcech. Co proto děláte?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Musílek (Česká párty): Blahopřejeme Václavu Klausovi k 85. narozeninám

22:12 Musílek (Česká párty): Blahopřejeme Václavu Klausovi k 85. narozeninám

Česká párty považuje Václava Klause včera i dnes za nejvýznamnější politickou osobnost; jeho názory …