Davis (Zelení): Změna klimatu nejvíc dopadne na současné mladé lidi

04.11.2021 20:33 | Ze sítí

Komentář na facebookovém profilu k projevu Sira Davida Attenborougha na klimatické konferenci v Glasgow

Davis (Zelení): Změna klimatu nejvíc dopadne na současné mladé lidi
Foto: Strana zelených
Popisek: Magdalena Davis na zahájení předvolební kampaně v Brně

Na klimatickou konferenci v Glasgow dorazil i věhlasný britský přírodovědec, režisér, scénárista, dokumentarista a popularizátor ekologie Sir David Attenborough.

Vyjádřil svůj optimismus směrem k tomu, že zastavení globálního oteplování je možné, a vyzdvihnul schopnost lidstva řešit problémy. Zdůraznil ale také, že změny se nejvíce dotýkají těch, kteří se na jejich způsobení vůbec nepodíleli.

Zároveň upozornil, že změna klimatu nejvíce dopadne nikoliv na nějakou abstraktní budoucí generaci, ale na současné mladé lidi.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: PV

Mgr. Michaela Šebelová byl položen dotaz

Fakt chcete povolit eutanazii i 14 letým dětem?

A to by o ní jako rozhodli sami, na rodičích by nezáleželo? Zajímavé také je, že trestně právní odpovědnost třeba snížit nechcete, ale tohle byste 14-ti letým povolili, nepřijde vám to absurdní a těžký hazard se životy dětí?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:
Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Balaštíková (ANO): To není Green Deal. To je energetický chaos

18:02 Balaštíková (ANO): To není Green Deal. To je energetický chaos

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu ke Green Dealu.