Decroix (ODS): Dlouhodobě se ukazuje, že ženy mají v politice své pevné místo

10.11.2024 20:03 | Monitoring
autor: PV

V Brně proběhlo páté celorepublikové setkání Dámského klubu ODS, které přivítalo stovku žen z celé České republiky. Dvoudenní program nabídl řadu politických diskusí a inspirativních příběhů úspěšných žen ve veřejné sféře, ale také mnohé příležitosti k networkingu. Programu uzavřel seminář Krav Maga, zaměřený na osobní bezpečnost a aktivní sebeobranu.

Decroix (ODS): Dlouhodobě se ukazuje, že ženy mají v politice své pevné místo
Foto: Archiv Evy Decroix
Popisek: Eva Decroix

Dvoudenní setkání otevřela VIP diskuse s izraelskou velvyslankyní Annou Azari, která přinesla unikátní pohled na diplomatické vztahy a výzvy spojené s narůstajícím antisemitismem v Evropě. „Je radost slyšet, že Česká republika je pro diplomatický sbor ostatních zemí, a pro Izrael především, ‘země za odměnu’. Dobře se také poslouchá, že nejenom politici, ale i populace stabilně a pevně stojí za Izraelem. Méně dobře se ale poslouchá, že antisemitismus a rizika s ním spojená z evropské společnosti nikdy zcela nevymizely a stále doutnají,“ uvedla poslankyně a koordinátorka Dámského klubu ODS Eva Decroix.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Mgr. Petr Macinka byl položen dotaz

Jak dlouho hodláte řídit dvě ministerstva?

Protože jestli se nepodá kompetenční žaloba, což ani vy nechcete, což nechápu proč? jak se celý ten spor vyřeší a kdy? Na co spoléháte a čekáte? Co by mě také zajímalo je, zda berete za to, že řídíte dvě ministerstva napůl (jinak to logicky nejde), dva plné platy ministra?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Senátorka Kovářová: Manipulativní, ideologické, pitomě podrážděné

14:02 Senátorka Kovářová: Manipulativní, ideologické, pitomě podrážděné

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k usnesení k televizním a rozhlasovým poplatkům, kter…