Dernerová: Opravdu to nebyl dobrý zážitek

08.03.2017 11:12 | Zprávy
autor: PV

Projev na 5. schůzi Senátu dne 8. března 2017 ke Zprávě mandátového a imunitního výboru o výsledku zkoumání, zda byla senátorka Alena Dernerová platně zvolena:

Dernerová: Opravdu to nebyl dobrý zážitek
Foto: Hans Štembera
Popisek: Dětská neuroložka a senátorka Alena Dernerová

Já bych si dovolila něco říci. Já bych nikomu nechtěla přát, co se stalo mně, protože to nebylo vůbec dobré. Půl roku být stále před volbami, opravdu nebyl to dobrý zážitek.

Ale teď jsem ráda, že jsem mezi vámi. Děkuji všem těm, kteří mě podporovali. Já jsem jim za to opravdu velmi vděčná.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Paní ministryně,

Vy se podle všeho snažíte rozvolnit nějaká rozpočtová pravidla. Já se ptám proč? Není to pro nás do budoucna nebezpečné? Nezadlužíte tím další generace? Co by mě také zajímalo, kde přesně a kolik jste dokázala uspořit nebo to plánujete, pravda je, že teď jste ministryně chvíli.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Ministr Havlíček: Další spoluhráč v energetickém tažení

19:10 Ministr Havlíček: Další spoluhráč v energetickém tažení

Česko a Itálie posouvají debatu o energetické bezpečnosti Evropy.